Архів:Міцухейтерські пасти

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Міцуйобок[ред.]

Міцуйобок, що форсить тут ПРИВЛАСНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ РЕСУРСІВ ОМАНОГАВОЮ$€¥¢©®™, смішний, але рагулі, що йому потакають, ще смішніші.

Одні чмонімешники від'єдналися від інших чмонімешників, одне ображене дупобільне приперлося на копроднач, зафорсило це як якусь дохуя зраду українізації і українофобію а насправді просто образили курку-хуюрку-максімку лизохуя, кількох обіженок і гомотандра особисто (чмонімешні кола - це так патріотично, еге), а чмирі, які думали, що це приведе міцуйобків на їхній обіцяний сцяйт, радо навертали гівна і просили добавки.

Тепер це гівно прийшло сюди, і місцеві теж його навертають з невідомих мені мотивів. Їбать, люди, приємно сцяти на своє їбало?

Діти в Африці[ред.]

Не кажи. В Африці діти голодують, а тут, біда-біда, привласнили міцурукі. Українізація! Краще б перекладали "нашу рашу" чи "камеді клаб" - ці програми в рази більше людей дивиться. А аніме - то хуйня. Міцуйоби ще малт доплатити Аманоґаві за те, що вона покращила становище в українському анімешництві. Це мало було статися. Але лаптєголові, як завжди, не хотіли еволюціонувати і ставати людьми. О побачиш: коли помре путєн, то крики кацапів будуть рівносильні крикам міцукалу.