Архів:Олександр Малютін

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Копіпасти про Олександра Малютіна ака Оротандр ака Жироблядатр.

Дідусь[ред.]

Вітаю,я дідусь Саши Малютіна. Я сьогодні розмовляв з ним по телефону та він розповів мені про те,що ви його ображаєте. Звертаюся до вас,підарів,якщо ви,уйобки,ще хоч щось погане гавкните про мого онука я кожного з вас знайду та відпизжу так,що вас рідна мати не впізнає. Я таких як ви в армії дохуя бачив,спочатку багато вийобуются а потім як пизди від мене отримають так одразу всі такі милі та ласкові. Я вас попередив,якщо я комусь з вас зломаю руки,ноги та пальці то це ваша вина

Мама[ред.]

Доброго вечора, це мама Сашки Малютіна, якого ви, безсовісні виродки, шеймите цілими днями! Моє Саша - Д'Артаньян, а ви - підараси! Воно саме зробило свій сайт, де може собі дозволити самостверджуватися, а ви не можете!

Що ви собі дозволяєте, як ви спілкуєтеся з ним? Чому ви звертаєтеся до нього, як до чоловічої істоти? Воно саме собі обирає гендер, а не ви! Щоб ви знали, його гендер — паяльник Intertool RT-2006! Я взагалі прогресивна педагогиня (вчу людей смоктати пеніси), феміністкиня та ЛҐБТ-фриндліниня! Моє Сашка розказував мені про вас і ваші виходки, але нічого, воно людина мужня: якось у дитинстві ледь не спалив собі пеніс акумуляторною кислотою, але воно це гідно пережило, і зараз без проблем залицяється до російських і білоруських Натрашок своєю 10см-шкваркою.

Подумаєш, що я його з траси по зальоту принесла - зате наш. Чи ви може, слютшеймери і абортофоби? Я його викохала, виховала і навіть із високих материнських почуттів позбавила його цноти у честь повноліття. А що, інцест діло сімейне, краще, ніж десь у підворітті.

Ще раз побачу, що ви гнобите мого Ссашку, напишу скаргу адміністратору і він усіх вас перебанить! Не жартуйте з Малютіними!

Мінівіршики[ред.]

Я висрав ртуттю на Нічані пасту
І вирішив на все я класти!
Діду! Смертю ти своєю нас порадуй.
Ідею - в сраку, оротандра - нахуй!
Їбав я те ваше тупе "намасте",
"нуд сексі тін бловджоб куті".
Я б джаваскрипт вивчив тільки за те,
Що ним хуячить малютін!
502-гу помилку екран видає,
Коприву котяки "поклали".
Жироблядь на ніч не смоктане
Із-за цих злоїбучих шакалів!
В каналізацію просторих мрій
Я виблював шмат динаміту.
Ти в могилі, діду, не пітній,
Прощавай, оротандрівський діду.
Оскаженіли на стелі дірки,
А на підлозі гниє рідний батько.
Навколо нього танцюють дівки,
Ось такий я веселий безхатько.
Поїдаю труп мертвої мамці,
Перламутрову, як місячний глід.
Я лежу якихсь білих, блядь, капцях,
А біля мене оротандрівський дід...

Стаття[ред.]

------------------------------------------------------
ОРОТАНДР
------------------------------------------------------

Оротандр (Чмотандр, Ковтандр, Бидлотандр, Спермотандр, Сракандр, білобрисе чмо) - голімий уйобок степу УБК. Атлічаєтса умом і саабразітільнастю.

-----------------------------------------------------
Дєцтво
-----------------------------------------------------

Акушерки були трішки охуївші і пришлось звать проктолога. Рєдкий случай, дуже. Мадам Малютіна була цікавою жінкою і прибирігала свою дєвствєнность аж до Бога, тому у пана Малютіна нічо не аставалось, кромє як в сраку тойво... заганять цейво. При самих родах було все, як положено: гром, молнії, сміх Сатани. Старий УАЗік тоді до роддому доїхати не міг, бо на колеса намоталась... кропива.
В дитсадочку Саньок вів себе гуд: заглядував дівкам під юбку, матюкався, грав в дурака, пив київську кран-колу, сцявсь уві сні. Його всі любили і все б то харашо, но тагда була одна тема: якщо совки хотіли стати гівніралом, або Гагаріном, то покоління 90-х вибирало пепсі, чупа-чупс, сєктор газа, гітару та ІТ-технології. Краще б ця сука вибрала гітару. Но Am Dm він не асилив, таму вибрав ІТ, підар. Після гноблінь безчисенних у школі він создав Кропивач, експирементуючи HTML-код у себе на DOS-параші. І понослось...

------------------------------------------------------
Епоха Січі
------------------------------------------------------

Не мудрутствая лукаво, Саньок пагнав по імагебоардам, щоб з кимось попиздіти, бо в школі він - довбойоб і кончена епсілома. Друзєй нема навіть серед омежок, а альфачом буть дуже хочеться, но токо для цього нічого не хочеться робить, панімаїш? Для таких мудаків нєкій Zoi створив двач. Москальська хуїта, щось по типу нашого форчану, тільки москальська, короч. Цей підар почав розказувать про свій ровер, їблорусь та хочу трахацця. Трахацця всі хочуть і люблять, Підротандре, ти не один такий. Але ж, блядь, нахуя про це писати на смоктачі? Як казав мій вчитель, осетин чоботяр: "Далбайоб. Кгдє маї дівяностиє?..." . Но мать його йоб, пан Ясон запиздячив Учан, але місця Сракотандру було мало, бо слали нахуй таких підарів. Тут і прийшла "Січ". І ушла. І тут підвернувся де-хто Shooz...

-----------------------------------------------------
2016
-----------------------------------------------------

Я їбу Алі-Бабу! Січ померла, а оротандру сумно! Shooz зробив принципіально нову борду, де оротандра не травлять, якщо з рідонлі не виходити. Яйця виросли і хочеться їх показати (сталевіші, щоправда, вони не стали). "Нада в адміни" - подумав тоді Сракотандр. ІЩСХ, став. І пизда. (Шуз, нахуя?). І тут чувак з комплексом Наполіона почав хуячити все під своє ім'я. Перемога була, коли він запиздячив під себе Драматику. Зацініть адресу https://drama.kropyva.ch. До чого тут, блядь, кропивач, пиздотандре? До чого??? Йоб твою в пюпітр! Ти, сука, навіть на могилу Ясона не полінився насрати! Тобі сраку за це натовкти треба!

------------------------------------------------------
СМЕРТЬ
------------------------------------------------------

А тепер, діти, запомніть: такі підари живуть, сука, вічно. Но такой хуйньой страдать нільзя. Хто хоче, щоб над вами сміялися від Карпат і до Кавказу - ставай раком, підараси.