А де ви були ці 8 років?

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

А де ви були ці 8 років? (мовою ориг. А где вы были эти 8 лет?) — теза російської пропаганди, про використання якої ми поговоримо пізніше. Загалом, мова йде про події Донбасу, що тягнуться ще з 2014 року, з чого ми і отримуємо «восємь лєт». Як зазвичай, все перекручено, бо (хвилинка історії) напала на нас в 2014 саме що Росія.

Використання[ред.]

На росісії[ред.]

Зазвичай, використовується у мордорі як аргумент, що, мовляв, «Заслужилі, дамбілі бамбас восємь лєт, вот тєпєрь, ви, нацикі, і палучітє!». Також часто використовують як пасту в рандомних україномовних чатах в телеграм, якщо одмен не додумався зробити їх приватними і по заявці. Не найрозумніші індивіди у цих самих чатах можуть почати годувати троля, за що невідмінно отримають черен від лопати у жопі, а самому тролю будуть доставляти обидва процеси, бо він «переиграл салаедав, хахаха тупьіе какльі»

В Україні[ред.]

Сабж став вже звичайним мемом серед свідомого народу України. Фразу часто накладають на відео, якось пов’язані з обстрілами чи бомбардуванням. У ТікТоці під хештегом «#8лєтбамбілі» вже майже 200 тисяч переглядів.