Відмінності між версіями «Файнач»
		
		
		
		
		
		Перейти до навігації
		Перейти до пошуку
		
				
		
		
	
Марко (обговорення | внесок)  | 
				Марко (обговорення | внесок)   | 
				||
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
==Історія та опис==  | ==Історія та опис==  | ||
Файнач планувався вийти ще в кінці серпня 2016 року, але коли Учан різко помер — Сашко підняв борду раніше, щоб перехопити самотніх учанівців, що йому й вдалось. Анонімуси не рідко хотіли зробити з Файначу новий Учан, але не дуже вийшло. Всі аноніми дописують з іменем Тарас, що стоїть автоматично. Файнач єдиний іміджборд, що забезпечує право кримських татар на "культурну автономію" на бірді, для цього є дошка Крим, тут анони вже не Тарасики, а Мустафи. Картинкодошка також відзначилась протиставленням Кропидвачу, як і будь-яка інша україномовна бірда, що існувала після 2016 року. Бірда малоактивна, але ще є анони, що пам'ятають різні локальні меми, що зародились та залишились на Файначі на віки.  | Файнач планувався вийти ще в кінці серпня 2016 року, але коли Учан різко помер — Сашко підняв борду раніше, щоб перехопити самотніх учанівців, що йому й вдалось. Анонімуси не рідко хотіли зробити з Файначу новий Учан, але не дуже вийшло. Всі аноніми дописують з іменем Тарас, що стоїть автоматично. Файнач єдиний іміджборд, що забезпечує право кримських татар на "культурну автономію" на бірді, для цього є дошка Крим, тут анони вже не Тарасики, а Мустафи. Картинкодошка також відзначилась протиставленням Кропидвачу, як і будь-яка інша україномовна бірда, що існувала після 2016 року. Бірда малоактивна, але ще є анони, що пам'ятають різні локальні меми, що зародились та залишились на Файначі на віки.  | ||
| − | [[Файл:Реакція-на-файно.png  | + | [[Файл:Реакція-на-файно.png|обрамити|праворуч|Реакція непідготованої людини на Файнач]]  | 
Версія за 09:42, 25 травня 2021
| іміджборд | |
| Статус | Жива | 
| Час | Вересень 2016 - живе нині | 
| Адмінство | Сашко | 
| Мова | українська | 
| Рушій | Створений Сашком | 
| Адреса | http://fajno.in | 
Файнач (Файно) — україномовний іміджборд для анонімного спілкування, що має власний рушій, схожий на гібрид Vichan та Wakaba. Запущений 2016 року та живий нині.
Історія та опис
Файнач планувався вийти ще в кінці серпня 2016 року, але коли Учан різко помер — Сашко підняв борду раніше, щоб перехопити самотніх учанівців, що йому й вдалось. Анонімуси не рідко хотіли зробити з Файначу новий Учан, але не дуже вийшло. Всі аноніми дописують з іменем Тарас, що стоїть автоматично. Файнач єдиний іміджборд, що забезпечує право кримських татар на "культурну автономію" на бірді, для цього є дошка Крим, тут анони вже не Тарасики, а Мустафи. Картинкодошка також відзначилась протиставленням Кропидвачу, як і будь-яка інша україномовна бірда, що існувала після 2016 року. Бірда малоактивна, але ще є анони, що пам'ятають різні локальні меми, що зародились та залишились на Файначі на віки.
