Архів:Тости нічану

Матеріал з Файна Меморії
Версія від 08:07, 9 лютого 2022, створена Користувач (обговорення | внесок) (Створена сторінка: == УБК == Жив-був хлопець. Одного разу, лазячи в інтернеті, він натрапив на УБК. Сподобалис...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

УБК[ред.]

Жив-був хлопець. Одного разу, лазячи в інтернеті, він натрапив на УБК. Сподобалися хлопцю меми, вірші та пікчі, і вирішив він стати Анонімом. Приймав участь у набігах; захищав кордони України на піксельпленет; допомагав як драмайобам, так і меморійцям; породжував пасти, пікчі, музику. Золотий був цей Анонім. Знав напам'ять кожні потонулі нитки, починаючи ще з того Учану. Дійшло діло до того, що міг він принизити свого опонента, нічого при цьому й не пишучи. Одного його погляду в монітор було достатньо, щоб інші дописувачі замовкли і пішли плакатися мамці, бо відчували вони могутність Аноніма. Але одного разу він повертався з аніме-сходки і його збив асфальтоукладач. Відлетів на 20 метрів п'ятьма частинами, а одну руку одразу ж спиздив якийсь дворовий пес. Стоїть перед воротами Раю, а на КПП стоїть Святий Петро. І питає Аноніма Петро: що ти зробив за своє життя? Анонім почав розповідати про УБК, її могутність. Петро подивився на Аноніма з жалісною посмішкою і сказав "УБК - не існує. То Шайтан її вигадав для малолітніх довбойобів. Не віриш? Ну, тоді сам піди до нього і запитай".

Так вип'ємо, панове, за те, щоб за той час, даний нам, у нас вистачило сили та натхнення зробити УБК такою цяцею, щоб Святий Петро смоктанув за свої слова та душі, несправедливо відправлені ним в Пекло.

Лайно[ред.]

"усвідомлення того, що ти лайно, означає, що треба вилазити з дупи! Тож вип'ємо за те, щоб вилазити з дупи в тепленьке ліжечко, а не смердючий вогкий унітаз!