Відмінності між версіями «Не знущайся з мене, Наґаторо!»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: '''Не знущайся з мене, Наґаторо!''' — аніме, створене на основі манґи Нанаші (також відомог...)
 
Рядок 44: Рядок 44:
 
Зображена з писком анімешного кота дівка, що активно підгавкує Гамо-тян у всіх її затіях. Любить тваринок та має собаку. Справжнє ім'я невідоме.
 
Зображена з писком анімешного кота дівка, що активно підгавкує Гамо-тян у всіх її затіях. Любить тваринок та має собаку. Справжнє ім'я невідоме.
  
<h3><delete>Харуно</delete> Сакура</h3>
+
<h3><s>Харуно</s> Сакура</h3>
 
Голос - Shiori Izawa<br>
 
Голос - Shiori Izawa<br>
 
День народження - 4 вересня<br>
 
День народження - 4 вересня<br>
Рядок 58: Рядок 58:
  
 
==Див. також==
 
==Див. також==
[https://ukrmemoria.com/Аніме Аніме]
+
[https://ukrmemoria.com/Аніме Аніме] <br>
 
[https://ukrmemoria.com/Анімесексуальність Теж аніме]
 
[https://ukrmemoria.com/Анімесексуальність Теж аніме]

Версія за 06:11, 12 червня 2021

Не знущайся з мене, Наґаторо! — аніме, створене на основі манґи Нанаші (також відомого, як 744), у жанрі романтика, комедія, буденність, стилі шьонен.

Створення

Веб-манга розпочала свою серіалізацію в Magazine Pocket у листопаді 2017 року, рання версія манґи та перші зобреження Наґаторо виходили ще 2011 року на Pixiv. Манґа продовжує виходити й зараз, як і аніме-адаптація.

Сюжет

Одного разу, коли головний герой, простий задрот-ботан, Наото Хатіодзі, опиняється у бібліотеці, щоб почитати книжку після школи, там сиділа молода Наґаторо Хаясе, що обговорювала життя зі своїми подругами з 19-тим розміром грудей, коли він випадково обронив свою сумку, то висипались його хентайні замальовки дівки нареготавшись викликали підйобний кран для цицьок та пішли, але Наґаторо захотіла залишитись у бібліотеці та почала психічно та фізично знущатись з свого сенпая (ніякого садо-мазо, просто ображала та трішки била), довела бідного до сліз, про те на наступні дні приходила до нього, спілкувалась, знущалась, розуміла та інших падружкам знущатись не дозволяла, то її сенпай, вони починають закохуватись, розуміти один одного і т.д...

Персонажі

Нагаторо Хаясе

Голос - Суміре Уесака/Томойо Куросава (2019 р.)
День народження - 1 квітня
Зріст - 150см
Три розміри - 76/56/82
Казехайська середня школа 1 клас С групи.
Їй подобається глузувати з Семпая, але вона насправді грає садистичного персонажа проти свого сенпає, щоб максимально не показувати кохання до нього, і насправді вона людина здорового глузду. Вона хороша учениця і активний помічник плавального клубу, вона всюди добре засмагла, за винятком тієї частини, яка прихована за шкільним купальником. У неї є старший брат і старша сестра. Радикальна поведінка щодо Семпая помітна, але навпаки, коли будь-яка інша людина торкається Семпая, вона дивиться на нього з жахливим виглядом. У неї є здоровий глузд, наприклад, слухняно вибачитися, коли відчуває свою провину та вона постійно червоніє та роздумує про себе та сенпая після будь-якого розставання із ним. В основному, її не цікавить протилежна стать, крім Сенпая, та часто вона ігнорує і/або проганяє інших хлопців, можливо (точно) вона знайшла щось у сенпаєві, чого не було в інших хлопцях. У дитинстві вона присвятила себе дзюдо і пишалась тим, що сильна, але він втратила впевненість і залишила дзюдо, бо програла Оріхарі, яка вважала, що вона "слабка" в тому ж дзюдо. Коли вона возз'єдналася з Оріхарою, як суперницею шкільного турніру з дзюдо, вона була кандидатом на Олімпіаду і їй було не просто, бо відчувала різницю в собі, бо раніше втекла із дзюдо, але за заохочення Сенпая вона повернулась в дзюдо, відновила ентузіазм.

Наото Хатіодзі

Наото Хатіодзі / Сенпай
Голос - Daiki Yamashita
День народження - 10 травня
Зріст-176см
Другий курс Казехайської середньої школи.
Головний герой цього твору. Старший на рік за Наґаторо, з ніжною особистістю. Належить до гуртка живопису. Він носить окуляри та високий, але худий. Часто проводить час з Наґаторо.

Подруги Наґаторо

Мають не маленьке місце у творі, згадуються часто. Однокласниці Наґаторо.

Гамо-тян

Гамо Макі / Гамо-тян
Голос - Mikako Komatsu
День народження - 15 червня
Зріст - 168см
Три розміри - 90/60/87
"Старша сестра" друзів Наґаторо. Візуально бидло-повія, але у душі... мабуть, теж бидло-повія, але це поки не ясно.

Йоші

Йоші Voice - Aina Suzuki
День народження - 23 листопада
Pіст - 160см
Три розміри - 86/61/85
Зображена з писком анімешного кота дівка, що активно підгавкує Гамо-тян у всіх її затіях. Любить тваринок та має собаку. Справжнє ім'я невідоме.

Харуно Сакура

Голос - Shiori Izawa
День народження - 4 вересня
Зріст-157см
Три розміри-83/58/84
Дівчина з приємною атмосферою та силою зачарування грудьми, але може бути і злою. Прізвище невідоме.

Українське озвучення

Якісну озвучку нам подарували прекрасний клан Каїзоку, в основному озвучка з'являється одразу через 2 дні після виходу оригінальної серії.

Посилання

Так

Див. також

Аніме
Теж аніме