Редагування Падон

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
'''Падон''' ('''Padon''', '''Pad0n''', '''Грицевич Юліан Тарасович''') — ютубер, стрімер, летсплеєр, блогер, непрофесійний актор озвучення, син Жака Фреско.
+
<big><strong>Падон (Padon, Pad0n, Грицевич Юліан Тарасович)</strong> — ютубер, стрімер, летсплеєр, блогер, непрофесійний актор озвучення, син Жака Фреско.</big>
  
== Біографія ==
+
==Біографія==
Народився малий Юліан 1 липня 1992 року, у Франику, але там не було нормальних дівчат, тому вже в 4 роки переїхав до Кийова. Там було все тільки гірше, тому поїхав у Мукачево. Коли зрозумів, що у Мукачево взагалі немає дівчат, зрозумівши сенс буття та те, що щастя не у дівчатах, а у <del>хлопцях</del> пізнанні себе — 6-річний Юліан поїхав у Львів, де вже осів до 22 років, тому вважає себе <del>исконно львовським бандеровцем</del> львів’янином. До 25 рочків жив у Польщі. В 19 років став озвучувати різні низькобюджетні мультики на свій канал та почав займатись летсплеями по Майнкрафту, але потім контент почав розвиватись, мабуть, разом з Юліаном. В нього було кілька дівчат, але всі його покинули, бо, карл, хто хоче дитину від ґеймера? Навчався у Львівській Політехніці, вчився добре та навіть потрапив у список «найкращих учнів після першого семестру».
+
Народився малий Юліан 1 липня 1992 року, у Франику, але там не було нормальних дівчат, тому вже в 4 роки переїхав до Кийова, але там було все тільки гірше, тому поїхав у Мукачево, коли зрозумів, що у Мукачево, взагалі, немає дівчат та зрозумівши сенс буття та те, що щастя не дівчатах, а <del>хлопцях</del> в пізнанні себе  — 6-річний Юліан поїхав у Львів де вже осів до 22 років, тому вважає себе <del>исконно львовським бандеровцем</del> львів'янином, до 25 рочків жив у Польщі. В 19 років став озвучувати різні низькобюджетні мультики на свій канал та почав займатись <span style=color:red>лет</span><span style=color:orange>спе</span><span style=color:yellow>ями</span><span style=color:green>по М</span><span style=color:#2ef2db>айн</span><span style=color:mazarine>кра</span><span color=Violet>фту</span>, але потім контент почав розвиватись, мабуть, разом з Юліаном. В нього було кілька дівчат, але всі його покинули, бо карл, хто хоче дитину від ґеймера? Навчався у Львівській Політехніці, вчився добре та навіть потрапив у список "найкращих учнів після першого семестру"
  
== Канали ==
+
==Канали==
Їх налічується аж 6 штук:
+
''Їх налічується аж 6 штук:''
 +
<h3>Падон</h3>
 +
Основний й найактивніший канал. В основному присвячений іграм та всьому що з ним пов'язано. Раніше проводились стріми, але від часу отримання партнерки твіча - табу.<br>
  
=== [https://www.youtube.com/user/pad0n Падон] ===
+
<h3>Падон Живий</h3>
Основний й найактивніший канал. В основному присвячений іграм та всьому що з ним пов’язано. Раніше проводились стріми, але від часу отримання партнерки твіча — табу.
+
Лайф-канал Падона, тут різні розмови на життєві теми та інше. Назва каналу, то перекладене через ґуґл транслейт "Padon Life". <br>
  
=== [https://www.youtube.com/channel/UCp_kmul3BIMvUZQpP4glKCw Падон Живий] ===
+
<h3>Падон: Записи Стрімів</h3>
Лайф-канал Падона, тут різні розмови на життєві теми та інше. Назва каналу, то перекладене через ґуґл транслейт «Padon Life».
+
Сюди Падон заливає записи своїх стрімів на Твічі (раніше і Ютубі). <br>
  
=== [https://www.youtube.com/channel/UCcw7OckFLY8nKLwlTUkhURw Падон: Записи Стрімів] ===
+
<h3>Озвучення від Падона</h3>
Сюди Падон заливає записи своїх стрімів на Твічі (раніше і Ютубі).
+
Тут виходили озвучки від Падона. Від перших до останніх. Канал вже [https://uk.wikipedia.org/wiki/Смерть давно-давно не активний].<br>
  
=== [https://www.youtube.com/user/pad0nDub Озвучення від Падона] ===
+
<h3>nePROte</h3>
Тут виходили озвучки від Падона. Від перших до останніх. Канал вже [https://uk.wikipedia.org/wiki/Смерть давно-давно не активний].
+
Техноканал Падона, теж давно-давно не активний.<br>
  
=== [https://www.youtube.com/user/NePROte nePROte] ===
+
<h3>Падон на Твічі</h3>
Техноканал Падона, теж давно-давно не активний.
+
Місце де Падон стрімить. Стрімить частенько. <br>
  
=== [https://www.twitch.tv/pad0n Падон на Твічі] ===
+
==Посилання==
Місце де Падон стрімить. Стрімить частенько.
 
 
 
== Посилання ==
 
 
* [http://www.youtube.com/user/pad0n Канал на Ютубі]
 
* [http://www.youtube.com/user/pad0n Канал на Ютубі]
 
* [http://vk.com/pad0ff Група у ВК]
 
* [http://vk.com/pad0ff Група у ВК]
 
* [http://vk.com/pad0ff Новий канал для озвучень]
 
* [http://vk.com/pad0ff Новий канал для озвучень]

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Файна Меморія, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Файна Меморія:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)