Відмінності між версіями «Падон»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: <big><strong>Падон (Padon, Pad0n, Грицевич Юліан Тарасович)<strong> — ютубер, стрімер, летсплеєр, блоге...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
<big><strong>Падон (Padon, Pad0n, Грицевич Юліан Тарасович)<strong> — ютубер, стрімер, летсплеєр, блогер, непрофесійний актор озвучення, син Жака Фреско.</big>
+
<big><strong>Падон (Padon, Pad0n, Грицевич Юліан Тарасович)</strong> — ютубер, стрімер, летсплеєр, блогер, непрофесійний актор озвучення, син Жака Фреско.</big>
  
 
==Біографія==
 
==Біографія==

Версія за 20:55, 28 травня 2021

Падон (Padon, Pad0n, Грицевич Юліан Тарасович) — ютубер, стрімер, летсплеєр, блогер, непрофесійний актор озвучення, син Жака Фреско.

Біографія

Народився малий Юліан 1 липня 1992 року, у Франику, але там не було нормальних дівчат, тому вже в 4 роки переїхав до Кийова, але там було все тільки гірше, тому поїхав у Мукачево, коли зрозумів, що у Мукачево, взагалі, немає дівчат та зрозумівши сенс буття та те, що щастя не дівчатах, а хлопцях в пізнанні себе — 6-річний Юліан поїхав у Львів де вже осів до 22 років, тому вважає себе исконно львовським бандеровцем львів'янином, до 25 рочків жив у Польщі. В 19 років став озвучувати різні низькобюджетні мультики на свій канал та почав займатись летспеямипо Майнкрафту, але потім контент почав розвиватись, мабуть, разом з Юліаном. В нього було кілька дівчат, але всі його покинули, бо карл, хто хоче дитину від ґеймера? Навчався у Львівській Політехніці, вчився добре та навіть потрапив у список "найкращих учнів після першого семестру"

Канали

Їх налічується аж 6 штук:

Падон

Основний й найактивніший канал. В основному присвячений іграм та всьому що з ним пов'язано. Раніше проводились стріми, але від часу отримання партнерки твіча - табу.

Падон Живий

Лайф-канал Падона, тут різні розмови на життєві теми та інше. Назва каналу, то перекладене через ґуґл транслейт "Padon Life"

лінь, потім допишу :Д