Падон

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Падон (Padon, Pad0n, Грицевич Юліан Тарасович) — ютубер, стрімер, летсплеєр, блогер, непрофесійний актор озвучення, син Жака Фреско.

Біографія

Народився малий Юліан 1 липня 1992 року, у Франику, але там не було нормальних дівчат, тому вже в 4 роки переїхав до Кийова, але там було все тільки гірше, тому поїхав у Мукачево, коли зрозумів, що у Мукачево, взагалі, немає дівчат та зрозумівши сенс буття та те, що щастя не дівчатах, а хлопцях в пізнанні себе — 6-річний Юліан поїхав у Львів де вже осів до 22 років, тому вважає себе исконно львовським бандеровцем львів'янином, до 25 рочків жив у Польщі. В 19 років став озвучувати різні низькобюджетні мультики на свій канал та почав займатись летспеямипо Майнкрафту, але потім контент почав розвиватись, мабуть, разом з Юліаном. В нього було кілька дівчат, але всі його покинули, бо карл, хто хоче дитину від ґеймера? Навчався у Львівській Політехніці, вчився добре та навіть потрапив у список "найкращих учнів після першого семестру"

Канали

Їх налічується аж 6 штук:

Падон

Основний й найактивніший канал. В основному присвячений іграм та всьому що з ним пов'язано. Раніше проводились стріми, але від часу отримання партнерки твіча - табу.

Падон Живий

Лайф-канал Падона, тут різні розмови на життєві теми та інше. Назва каналу, то перекладене через ґуґл транслейт "Padon Life".

Падон: Записи Стрімів

Сюди Падон заливає записи своїх стрімів на Твічі (раніше і Ютубі).

Озвучення від Падона

Тут виходили озвучки від Падона. Від перших до останніх. Канал вже давно-давно не активний.

nePROte

Техноканал Падона, теж давно-давно не активний.

Падон на Твічі

Місце де Падон стрімить. Стрімить частенько.

Посилання