Редагування Школа (серіал)

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
'''Школа''' — калосеріал, для школярів та тупих підлітків (тобто більшості) про зраду, секс, скандал, кохання, одержимість (демоном також), знову зраду та купу іншого калу для 8-класниць, які за Айфон 3,5 віддадуть душу, серце та незайманість. Події всього серіалу це два навчальних роки, які мабуть гірші для глядача ніж для акторів, а акторів грають якісь недомоделі інтернет-повії, також відомі серед тих самих восьмикласниць. Це все не дивно, бо це проєкт [[1+1|Г+Г]], куди інакше? <br>
+
'''Школа''' калосеріал, для школярів та тупих підлітків (тобто більшості) про зраду, секс, скандал, кохання, одержимість (демоном також), знову зраду та купу іншого калу для 8-класниць, які за Айфон 3,5 віддадуть душу, серце та незайманість. Події всього серіалу це два навчальних роки, які мабуть гірші для глядача ніж для акторів, а акторів грають якісь недомоделі інтернет-повії, також відомі серед тих самих восьмикласниць. Це все не дивно, бо це проєкт [[1+1|Г+Г]], куди інакше? <br>
  
== Сюжет та ідея ==
+
==Сюжет та ідея==
На думку творців проєкт мав показати основні проблеми школярів у підлітковому віці: цькування, наркотики, хабарі, інтриги, і взагалі, benn spending most our lives livin' in gangsta’s paradise. Але щось не вийшло, окрім помиїв, які все ж з'їли (і нормально так).
+
На думку творців проєкт мав показати основні проблеми школярів у підлітковому віці: цькування, наркотики, хабарі, інтриги, і взагалі, benn spending most our lives livin' in gangsta's paradise. Але щось не вийшло, окрім помиїв, які все ж з'їли (і нормально так).
  
=== 1 сезон ===
+
<h2>1 сезон</h2>
Двоє молодих та дуже недосвічених вчителів, от чисто випадково опинились в одній школі і почали там працювати. Перша жертва серіалу: Алекс, вчитель інгліша, але краще б польської, бо той клас далі, ніж за Польщу працювати не поїде. Друга — Катерина, вчителька економіки, що теж не дуже доречно. Згодом вони зустрічаються, але згодом зустрінуться і в ліжку, ну бо блять, кохання! Катерина приїхала в ту школу на сама, а з донькою Нікою, щоб наладити з нею відносини. Школа стає для всіх випробування, бо просто сидіти та вчитись не можна, треба повийобуватись.
+
Двоє молодих та дуже недосвічених вчителів, от чисто випадково опинились в одній школі і почали там працювати. Перша жертва серіалу: Алекс, вчитель інгліша, але краще б польської, бо той клас далі, ніж за Польщу працювати не поїде. Друга — Катерина, вчителька економіки, що теж не дуже доречно. Згодом вони зустрічаються, але згодом зустрінуться і в ліжку, ну бо блять, кохання! Катерина приїхала в ту школу на сама, а з донькою Нікою, щоб наладити з нею відносини. Школа стає для всіх випробування, бо просто сидіти та вчитись не можна, треба повийобуватись.
  
=== 2 сезон, «Недитячі ігри» ===
+
<h2>2 сезон, «Недитячі ігри»</h2>
Майбутні працівники пана Świętosław’а переходять у 11 клас, де ще більше небезбек, проблем, інтриг, цькування та хабарів. Лола — так звати найбільшу цькувальницю, хабарницю, інтрижницю та іншу проблемницю всього серіалу, хоч і не є головною героїнею серіалу, але знайшла хлопця, що старший за неї в купу разів, через що виникають нові цькування, хабарі, інтриги та наркотики. Директору школи, Ігору Сергійовичу стає хуйово, кома, клізма, пиздець… Але він виживає, бо сила любові його сина — Алекса (так, Алекс його син) врятувала його або старання лікарів, але перший варіант красивіший. Через проблеми доньки, бо розумієш вона не така, як всі, вона особлива, Катерина повинна покинути пост директора, який обіймала, доки бідний Ігор Сергійович хворів.
+
Майбутні працівники пана Świętosław'а переходять у 11 клас, де ще більше небезбек, проблем, інтриг, цькування та хабарів. Лола — так звати найбільшу цькувальницю, хабарницю, інтрижницю та іншу проблемницю всього серіалу, хоч і не є головною героїнею серіалу, але знайшла хлопця, що старший за неї в купу разів, через що виникають нові цькування, хабарі, інтриги та наркотики. Директору школи, Ігору Сергійовичу стає хуйово, кома, клізма, пиздець... Але він виживає, бо сила любові його сина — Алекса (так, Алекс його син) врятувала його або старання лікарів, але перший варіант красивіший. Через проблеми доньки, бо розумієш вона не така, як всі, вона особлива, Катерина повинна покинути пост директора, який обіймала, доки бідний Ігор Сергійович хворів.
  
=== 3 сезон «Випускний» ===
+
<h2>3 сезон «Випускний»</h2>
 
Стається пожежа в кінотеатрі через халатність його робітників, яка змінила світогляд улюбленців серіалу, відкривається питання куди працювати вони підуть та на яку роботу влаштуються /вставте свій жарт про Польщу сюди/. Всі плачуть, але всіх рятують, цьомки-цьомки, всі друзі і хеппі-енд!
 
Стається пожежа в кінотеатрі через халатність його робітників, яка змінила світогляд улюбленців серіалу, відкривається питання куди працювати вони підуть та на яку роботу влаштуються /вставте свій жарт про Польщу сюди/. Всі плачуть, але всіх рятують, цьомки-цьомки, всі друзі і хеппі-енд!
  
== Актори ==
+
==Актори==
В основному з акторів були недомоделі інтернет-повії, яким заплатили не хуйову суму, щоб Мар’яні з 7-Ь було на кого рівнятись. <br>
+
В основному з акторів були недомоделі інтернет-повії, яким заплатили не хуйову суму, щоб Мар'яні з 7-Ь було на кого рівнятись. <br>
Було багато хороших акторів, але майже всі — дорослі.
+
Було багато хороших акторів, але майже всі — дорослі.
  
== Посилання ==
+
==Посилання==
 
[https://uk.wikipedia.org/wiki/Школа_(телесеріал,_2018) Школа на Вікіпедії]
 
[https://uk.wikipedia.org/wiki/Школа_(телесеріал,_2018) Школа на Вікіпедії]
 
[[Категорія:Медіа]]
 

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Файна Меморія, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Файна Меморія:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)