Оротандр

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Оротандр (вротангр, орангутандр) - адміністратор української картинкодошки Кропивача та мемопедії Драматики.

До 2020 року був няшкою і в цілому не ліз зі своїм регулюванням у справи спільноти, що робило кропивач безперечним центром УБК. Звісно, він роздавав бани. Але це було на рівні таких персонажів як Дирчик, які можуть раками писати рандомкумам про те, як ті лижуть ватну жирну пизду.

Очевидно, у 2021 йому відірвало член при спробі насолодитися з пилососом. Таким чином правою рукою більше нічого дрочити і він почав набагато більше врегульовувати питання Кропивача та Драматики тією самою рукою та силою свого АВТОРИТЕТУ. Оскільки авторитет цей виражається лише технічним домінуванням на своїх ресурсах, то наслідки відповідні: зменшення мотивацію у людей, їх відтік до інших ресурсів-аналогів.

Бану Франкотика та зростанню АВТОРИТЕТУ оротандра завдячує своїм існуванням перестворенням і ця енциклопедія.

Відомі випадки АВТОРИЕТНИХ рішень оротандра:

  • Гети на /а/ Кропивачу: видалення постів, зміна чисел постів та видалення інформації з Драматики
  • Бан Франкотика на Драматиці за згадку Нічану
  • Взяття під адмінський контроль статей Вишиватник та Квітневий реванш, незважаючи на існування альтернативних точок зору та практичних пруфів.
  • Видалення постів окремих анонів та їхній бан за питання про те, чому такий контент не можна постити. Взаємозв'язку нема, так просто закортіло оротандру.

Як можна побачити, дані питання взагалі не вимагають жодної реакції від жодного адміна і в цілому ілюструють більше рандомні бугурти, ніж якусь логічну послідовність дій.