Редагування Wojak

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 46: Рядок 46:
  
 
==== Twinkjak ====
 
==== Twinkjak ====
Twinkjak (також відомий як «хлопчик-думер» (Doomer Boy)) відзначений брудними чорними волоссям, чорною толстовкою з капюшоном, хлоп’ячими рисами обличчя і сумним виразом обличчя. З’явився 30 січня 2020 року. Часто взаємодіє зі схожими персонажами-«думерами» в макросах.
+
Twinkjak (також відомий як «хлопчик-думер») відзначений брудними чорними волоссям, чорною толстовкою з капюшоном, хлоп’ячими рисами обличчя і сумним виразом обличчя. З’явився 30 січня 2020 року. Часто взаємодіє зі схожими персонажами-«думерами» в макросах.
 
<gallery>
 
<gallery>
 
Twinkjak.jpg
 
Twinkjak.jpg
 
Twinkjak (ukrainian) .png|Українська версія
 
Twinkjak (ukrainian) .png|Українська версія
Український та російський твінк'яки..jpg|Російсько-українська війна за <s>цноту</s> Крим
 
Ukrainian Twinkjak.png|Більш реалістична українська версія
 
</gallery>
 
 
=== Yes Chad ===
 
Часто плутають із «Chad» Wojak через їх майже однакові назви, «Yes Chad» вперше з’явився у твіті 1 серпня 2019 року. Yes Chad іноді називають «нордік ґеймером», «нордік чадом» або просто «Чадом». Yes Chad зображує білявого чоловіка з бородою і яскраво-блакитними очима, однак існує кілька варіантів, багато з яких ґрунтуються на політичних стереотипах.
 
<gallery>
 
Yes Chad.jpg
 
Бандерівський так.jpg|Українська версія.
 
 
</gallery>
 
</gallery>
  
Рядок 67: Рядок 58:
 
* [[Polandball]]
 
* [[Polandball]]
 
* [[Рейдж комікси]]
 
* [[Рейдж комікси]]
 
[[Категорія:Меми]]
 
[[Категорія:Іміджборди]]
 

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Файна Меморія, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Файна Меморія:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Отримано з http://ukrmemoria.com/Wojak