Бидло

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Бидло (від польськ. Bydło) — певний тип людей, що своїм способом мислення та сприйняття світу в основному нагадує ВРХ (Велику Рогату Худобу, скот).

Приклади масового прояву бидла[ред.]

  • Вибори Президента України 2019, бидло почало голосувати за коміка, що 4 рази косив від армії, бо він зробив їм прикольний серіал.
  • Антимайдани — серія мітингів, що планувались, як противага Євромайдану, але вони обісрались та втекли.

Синоніми, натяки та асоціації[ред.]

Асоціюється бидло одразу з скотом, бо воно не може діяти саме та без підтримки однодумців (стада). Коли хочуть натякнути на бидлізм (???) зі сторони певної особи, частіше стада, але в силу своєї блакитно-золотої крові, хочуть залишитись культурними говорять: біомаса, лошмени, унтерменші або рагулі (не бійтесь, такі розумні слова їм зрозуміти буде важко/неможливо).
Якщо говорити напряму синонімами, то вам підійде: голота, скотина, худоба, недолюд.

Де можна побачити бидло[ред.]

Зараз бидло це не тільки худорляве в Abibas, раціоном якого є тільки сємачкі та півасік. Ні. Бидло вийшло на новий рівень, вони поселились в Інтернетах. В основному: Фкантакти, Аднакласнікі та спостерігаються деякі скупчення в Фейсбуці.

Яка ціль бидла?[ред.]

Їхна ціль це максимально тягнути цивілізований світ назад в розвитку, вони це роблять не свідомо. Ними легко маніпулювати та зомбувати.