Диктатура.

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Тоталітарний режим

Palazzo Braschi Fascist Poster, 1934

Тоталітарний режим, тоталітаризм (від лат. totalis — весь, цілий, повний; лат. totalitas-цілісність, повнота) — сучасний вигляд і назва відомого всім здавна рабського ладу, політичний режим узаконеного зґвалтування народу; режим при якому уряд окупує свою ж країну; жахливий у всіх аспектах, для волелюбних білих людей, політичний режим, що має повний (тотальний) контроль держави над усіма аспектами життя суспільства і людини; гниль, яка захоплює і отруює все навколо, неминуче приводячи до загибелі; апріорі злочинний режим, який в кінцевому рахунку повинен бути неодмінно повалений цивілізованим світом і всім ліберально-демократичним спів-товариством, а винні повинні бути покарані.

Тоталітаризм з точки зору політології — форма відносин суспільства і влади, при якій політична влада бере під повний (тотальний) контроль суспільство, повністю контролюючи всі аспекти життя людини. Прояви опозиції в будь-якій формі жорстоко і нещадно придушуються або присікаються державою. Також важливою особливістю тоталітаризму є створення ілюзії повного схвалення народом дій цієї влади.

Є кілька причин через які запановує тоталітарний режим. Якщо у тебе в країні панує тоталітарний режим, то:

• перебуває у внутрішній окупації, коли тупу владу ненавидить народ;

• країна під зовнішньою окупацією, коли встановлено маріонетковий уряд керований ззовні;

• народ просто дуже дикий і тупорилий (характерно для азіатських країн і країн Близького Сходу).

Чому виникає тоталітарний режим?

Цей режим має повну схожість з зґвалтуванням. За аналогією зі зґвалтуванням можна зрозуміти, що тоталітарний режим це режим нав’язаний народу проти його волі, так само як при зґвалтуванні людині нав’язується статевий акт проти її бажання. Слідуючи такій логіці стає не складно зрозуміти всю природу тоталітарного режиму. Очевидно, що уряд стоїть при владі і урядова програма противна народу, тому уряд або змушений піти, або в країні вводиться тоталітарний режим. Тоталітарний режим це режим при якому чинний уряд узурпує владу і окупує країну силами виконавчої і законодавчої влади зсередини. Тоталітарний режим це в будь-якому випадку окупація.

Чому народу не мила чинна влада? Ну причин тут може бути кілька. Або ця влада маріонеткова і окупаційна, або вона просто їбанута, або народ просто тупий. Загалом у будь-якому випадку простежується нерозуміння між чинною владою і народом, тому перші змушені ґвалтувати народ вводячи тоталітарний режим якщо не хочуть йти на діалог або якщо не хочуть йти.

Люди, що живуть при тоталітарному режимі

Всі тоталітарні режими знають, що вони злочинні, дуже бояться свого неминучого повалення, тому величезну увагу приділяють державній пропаганді. Оскільки світ багатогранний, то для піднесення населенню всього в потрібному світлі доводиться нахабно брехати. Вся ця страшна брехня лягає на плечі звичайних людей. Це породжує апатію, яка укупі з постійним низьким рівнем життя і потужним репресивним апаратом, створює плачевну статистику самогубств, яких найбільше саме в тоталітарних режимах, в яких ніхто з нормальних людей не хоче жити. Люди стають озлобленими і байдужими, з’являється дуже багато злочинців. Наприклад, в тому ж країні-концтаборі СРСР була найвища в світі статистика самогубства і найвищий рівень злочинності (половина країни сиділа в тюрмах і таборах).

Люди, що живуть при тоталітарному режимі, мають гівно в головах, тому у них і гівно на вулицях. Якщо людей не змушують посміхатися або плакати, то у всіх сірі байдужі обличчя. Це проявляється звичайна змученість життям. В армії, в’язницях або концтаборах це повальне явище. Таке ж спостерігалося, наприклад, в СРСР і в Московії.

Тоталітарні режими в різних країнах

Цікаво, що по сабжу можна багато чого дізнатися про різні народи і держави. З історичних прикладів відомо, що тоталітарні режими панували в СРСР, фашистській Італії, нацистській Німеччині, Північній Кореї і практично у всіх державах Африки.

Тоталітарний режим в СРСР

Тоталітарний режим в СРСР говорить про те, що влада була нав’язана силою, яка прийшла в ході революції і народ її зневажав, що не дивно. Як би там не пизділи совки, а з фактами не посперечаєшся. У СРСР був явно тоталітарний режим, тобто фактично окупаційний режим, який гвалтує народ. Тому комуністичний режим багато людей і називають комуністичним ярмом над Україною. У будь-якій країні є такі мерзоти, які прислужують окупантам, так ось совки це і є такі підораси.

Тоталітарний режим в Північній Кореї

Така ж хуйня, що і в СРСР.

Тоталітаризм в Білорусі

За Батька Лукашенка, в Білорусі панує тоталітарний режим, де вводяться податок на всяку поїбень і садять опозицію. Справедливо прозваний «останнім диктатором Європи».

Тоталітаризм на Заліссі

Ні, серйозно, чому всі не записують рашку в "авторитарні" країни, якщо по всіх пунктах це тоталітарна держава?

• Контроль держави над економікою (найбільші підприємства, всілякі газпроми, мейлсру і т.д. ходять під владою) Держава не використовує ринкові методи, а форсить автаркію, тобто "імпартозаміщеніє"

• Однопартійний режим (хоч і формально окрім єдінай рабсіі є інші партії як КПРФ, або ЛДПР, але вони є контрольованою опозицією) з вождем (хуйло).

• Репресії, цензура, втручання в особисте життя громадян, тощо - все це наявне на Рабських Виміратах.