Земля

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сабж

Земля — третя від Сонця й п’ята за розміром планета Сонячної системи, Батьківщина усіх рагулів, кацапів, жидів й іншої нечисті, а також об’єкт незрозумілого невпинного ларпання усілякої космічної (і не тільки) хуїти.

Планетарні характеристики[ред.]

Маса 5,9737×1024 кг, що приблизно в 330 000 разів менше сонячної. Відстань до Сонця — 1 парсек.

Структура[ред.]

Поверхня Землі дуже схожа на шкільний твір — на 70% складається з води. Середня товщина кори — 18 км. За корою йдуть 2900 км гірських порід мантії. Ядро поділяється на 2 шари: рідкий зовнішній (2200 км) та твердий внутрішній (1300 км). Складається в основному з заліза та нікелю.

Населення Землі[ред.]

На Землі існує неймовірна кількість різних видів вірусів, бактерій, рослин, тварин та грибів, однак домінуючими вважаються люди. Їх нараховують більше як 7 мільярдів, живуть на всій планеті, крім Антарктиди й деяких островів, де проводять тимчасові дослідження вчені або просто ті кому набридло жити. В силу біологічних причин, найулюбленішими заняттями людей є секс, харчування, а також ділитись на групи й пиздити один одного, чим вони успішно займаються вже тисячі років.

Уявлення про Землю[ред.]

Існує дуже багато різних версій про будову й створення Землі. В яку саме з них вірите ви — залежить від вашої стадії шизофренії. Окремо уваги варта «теорія» пласкої Землі, яку активно просувають пацієнти з купою вільного часу. Згідно неї, уявлення про планету як про круглу — це наслідок змови вчених/жидів/рептилоїдів/(вставити свій варіант). Враховуючи кількість навколосвітніх морських й повітряних подорожей, різноманітних фотографій й відео з космосу, польоти людей на орбіту й назад, геологічні дослідження й математичні розрахунки — невідомо як такі довбойоби можуть існувати. На жаль, створення Інтернету дало їм чудовий майданчик для поширення своїх ідей та залучення нових адептів.

Земля-чян[ред.]

Аніме персоніфікація Землі. Дівчина з синьо-зеленим волоссям й карими очима, носить футболку подаровану НАСА. Найкраща подруга Місяць-чян. Любить людей й піклується про них, не зважаючи на те що хвора й повільно помирає через забруднення довкілля. Постійно намагається дістати фото Чорної Діри, не любить коли її називають пласкою.