Земля

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сабж

Земля — третя від Сонця й п’ята за розміром планета Сонячної системи, Батьківщина усіх рагулів, кацапів, жидів й іншої нечисті, а також об’єкт незрозумілого невпинного ларпання усілякої космічної (і не тільки) хуїти.

Планетарні характеристики[ред.]

Маса 5,9737×1024 кг, що приблизно в 330 000 разів менше сонячної. Відстань до Сонця — 1 астрономічна одиниця (приблизно 149.5 млн км).

Структура[ред.]

Поверхня Землі дуже схожа на шкільний твір — на 70% складається з води. Середня товщина кори — 18 км. За корою йдуть 2900 км гірських порід мантії. Ядро поділяється на 2 шари: рідкий зовнішній (2200 км) та твердий внутрішній (1300 км). Складається в основному з заліза та нікелю.

Населення Землі[ред.]

На Землі існує неймовірна кількість різних видів вірусів, бактерій, рослин, тварин та грибів, однак домінуючими вважаються люди. Їх нараховують більше як 7 мільярдів, живуть на всій планеті, крім Антарктиди й деяких островів, де проводять тимчасові дослідження вчені або просто ті кому набридло жити. В силу біологічних причин, найулюбленішими заняттями людей є секс, харчування, а також ділитись на групи й пиздити один одного, чим вони успішно займаються вже тисячі років.

Уявлення про Землю[ред.]

Існує дуже багато різних версій про будову й створення Землі. В яку саме з них вірите ви — залежить від вашої стадії шизофренії. Окремо уваги варта «теорія» пласкої Землі, яку активно просувають пацієнти з купою вільного часу. Згідно неї, уявлення про планету як про круглу — це наслідок змови вчених/жидів/рептилоїдів/(вставити свій варіант). Враховуючи кількість навколосвітніх морських й повітряних подорожей, різноманітних фотографій й відео з космосу, польоти людей на орбіту й назад, геологічні дослідження й математичні розрахунки — невідомо як такі довбойоби можуть існувати. На жаль, створення Інтернету дало їм чудовий майданчик для поширення своїх ідей та залучення нових адептів.

Земля-чян[ред.]

Персоніфікована аніме-версія Землі. Користувач Twitter @Trinimmortal написав у своєму твіті жарт про створення аніме, на якому планети нашої Сонячної системи були аніме-дівчатками, яке містило б постійний ґеґ про Землю-чян, яка казатиме: «Я не плоска!» маленьким людям, що живуть у волоссі Землі-чян вже мільйони років, які її так називали. Минали роки, люди розробили технологію, яка допомогла їм вижити, але ціною забруднення її тіла, через що вона тяжко захворіла і повільно вмирає. В неї є найкращі друзі Місяць-чян та інші планети.

Земля-чян мила і безглузда. Вона турботлива людина і всім серцем любить людей, незважаючи на хворобу, яку вони їй завдали. Однак, якщо ви назвете її плоскою, вона стане супер божевільною.

Земля-чян має коротке блакитне волосся із зеленими континентальними формами, а очі карі. Її одяг складається зі шкільної форми з білою сорочкою, фіолетовою галактичною краваткою та спідницею, а також чорними білими шкарпетками та взуттям. Коли вона не в уніформі, вона носить футболку NASA, шорти кольору хакі, білі шкарпетки та коричневі туфлі. Також вона час від часу носить лікарняну маску.

У культурі[ред.]

Земля-чян — головний герой дитячої фантастичної книги «Земля-чян і друзі» «Тамуни Церцвадзе», знайденої на amazon.com. Книга натхненна мемом в Інтернеті та навчає юних читачів важливості питань зміни клімату.

Книга розповідає історію Землі-чян та інших планет, що мешкають у коледжі Планетарію. Земля — єдина студентка, яка несе паразитичних людей у своєму волоссі, отже, однокласники на неї зневажливо дивляться. Її друзі Венера та Марс намагаються знайти рішення проблеми. Земля-чян намагається привернути увагу Сонце-куна — глави їхньої групи, тоді як хлопчик з молодшого класу, Місяць-кун, закоханий у неї.

Як було сказано вище, книга містить деякі відмінності від загальноприйнятих норм світу мем-інтернету, а саме те, що чотири персонажі — Сонце, Місяць, Марс та Уран — зображені хлопчиками, а не дівчатами.