Обговорення користувача:Франкотик

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Листування сам-знаєш-хто - Франкотик[ред.]

Вітаю, Франкотику! Не плануєш повертатися на Драматику? Через що тебе забанили? Що там взагалі за конфлікт розгорівся?

Вітаю. Я не знаю, хто ти, може те й на краще. Відповідаю по порядку.
 1. Як я чисто фізично можу повернутися туди, де я ще декілька тижнів у бані? Вочевидь, що з таким керівництвом я навряд повернуся навіть після закінчення терміну бану. Неприємно дуже.
 2. Про це вже навіть на Драмі сказали, за Кропивач мовчу, але ок. На сторінці обговорення Петровича я вказав причини, чому я був на боці вказаного персонажа, і мав необережність вказати про модерастію Оротандра. Оротандр був настільки обурений таким нахабним наклепом, що... вчинив акт модерастії. Які я правила порушив, що поганого зробив? Один він знає. І весь отой мій внесок за цей короткий час він не оцінив. Це до твого першого питання, чи я збираюся повертатися на Драматику з такими адмінами.
 3. Я не особливо слідкував, але як я зрозумів, спочатку всі бугуртиили на Петровича. Прийшов Хуйко, тепер всі бугуртять на нього. До речі, вдячний йому за дещо – він єдиний хоч якось відкрито виступив проти цій Оротандра щодо мене. Я не розумію, що з ними всіма не так. Вони сприймають це все як щось належне, ніби їм всі щось повинні. --Франкотик (обговорення) 14:14, 26 квітня 2021 (EEST)
Як оцінюєш той лютий пиздець на Кропивачі, постать Петровича та Хуйка? Чи дійсно ОП повернувся та намагається самофорситись? Ти брав в ньому участь? Якщо так, то на чиєму боці? Петрович намагається помститися конкуренту чи Хуйко руйнує Драматику і викликає праведний гнів у безоса? Чи віриш ти у реванш Олега, чи він пішов остаточно? Хуйко - хороший дописувач? Чому ти знайшов притулок саме на Меморії? Що очікує на Драматику? Хто, на твою думку, найкращий адмін/учасник Драматики? Є якісь пророцтва з приводу конкретної ситуації та УБК загалом? Як справи взагалі IRL? Дай якесь широке інтерв'ю з повним оглядом на події, якщо можна. Ми збираємо інформацію для нової статті про ці карколомні події.
Serious business. Якщо коротко: я просто збоку ловлю лулзи з дебілізму. Я не поглиблювався в цю тему, ви не того питаєте. Але нехай, відповім, за хуйню у відповідях не беру відповідальність. А тепер розгорнуто, порядок відповідає порядку питань:
 1. Такої фуїти ще не бачили мої очі, і сміх і гріх. Навіть арсеносрачі не були такими епічними, хоч я за ними тоді не слідкував (ще був зеленим ньюфаґом). З Петровичем ми цілком нормально працювали, можна навіть назвати нас товаришами-колєґами там. Ви все про те знаєте, а мої дописи в його захист (точніше окремий момент) стали причиною бану. З Хуйком не спілкувався особисто, але те, що він став на мій бік, було приємною несподіванкою.
 2. Повністю щось заперечити неможливо без конкретних пруфів, але як на мене це якась конспірологічна маячня та карґокульт. Від мого імені теж на кропиві срали, і що?
 3. Ніт, я рідонлі сиджу, моніторю, і ловлю лулзи, паралельно не розуміючи, що за срань ви там розвели. Я там навіть забанений, здається.
 4. Там кидаються одне в одного гімном, скоріше за все, купка дебілів, навряд чи там є хуйко і петрович. Хіба що хуйко. На чий бік мені ставати? Якщо ти про дихотомію Петрович/Хуйко, то Петрович.
 5. Не знаю, гіпотезу виказав вище. Не можу стверджувати. Але ота кумедія з детектом в рандомхуях копротиків, хуюків, пердовичів, арсенів-підарасів це ще той кріндж.
 6. Мій душевний детектор емоцій робили камбоджійці за 2 миски рису від нефритового стержна Xi, але мені здається, що Петрович має гордість не повертатися туди, звідки його прогнали. Його повернення, як вже казали там у вас, це автоматом програш та обезцінення його "слова мужика".
 7. Є ще чому повчитися, плашки дурнуваті вийшли, але то таке, шаблю нагострить. Причин так сратися я взагалі не бачу, я ж завжди готовий був допомогти до недавнього моменту. Могли би разом всі хуячити, але ні, амбіції на мертвому ресурсі, який максимум 20 людей моніторить, – важливіше.
 8. Не на лурку ж йти. А якщо серйозно.... то просто так. Воно саме якось сталося, і меморію відродили, і я адмінку отримав. Та й мусить бути завжди альтернатива, бо монополія перетворює адміна на оротандрозавра.
 9. Залежить лише від вас самих, а не від мене. Я в бані. Як постелите – так і виспитеся. Якщо оце все гімно не припиниться, то від вас всі втечуть, а якщо вгомонитеся, то з часом ситуація стабілізується.
 10. Їх двоє: Кавун та Удік. Хороші люди, хороші адміни, мудрі кєровники.
 11. Питання повторюється, здається, але нехай. Маємо об'єктивну картину: на Кропивачі актив тримається на висерах про Петровича, на Драматиці впав актив. Але переживете. Буде те саме, що минулого року, тільки більше раку, та й, мабуть, закінчиться швидше.
 12. Як маятник: хуйово – добре, добре – хуйово. Намагаюся саморозвиватися та змусити себе навчатися, та щось не дуже. Чому тебе цікавить це?
Не знаю, наскільки обширно, але щось відповів. Гарного вечора. --Франкотик (обговорення) 20:17, 26 квітня 2021 (EEST)

Дяка за відповідь. Власне, як і очікували, Хуйко став новою версією Петровича. Бачив талмуд на Порталі спільноти на тему "як нам розбудувати УБеКа"? Власне, його чекає та сама доля. Якесь замкнене коло хуячів. Прокляте це місце. Нівечить людські душі.

Приходьте сюди тоді, я добрий адмін :3 --Франкотик (обговорення) 14:19, 27 квітня 2021 (EEST)