Bad Apple!!

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Bad Apple!! (укр. Погане Яблуко!!) — сьома доріжка у саундтреку відеоігри Bullet hell 1998 року «Lotus Land Story», четвертим записом у серії Touhou Project, створеною командою Shanghai Alice. Інструментальна тема спочатку була розроблена для відтворення на третьому етапі гри.
Масайосі Міносіма та співак Номіко привів до значно пізнішого реміксу та наступного супровідного чорно-білого тіньового лялькового відео. У 2010-х версія, заспівана Nomico, і чорно-біла відеопослідовність були перенесені на кілька відеоігор другого покоління та графічні калькулятори для ретрокомп’ютерів та демонстраційних змагань.

Найменування[ред.]

Назва, по всій видимості, походить від прислів’я одне погане яблуко зіпсує купу. У 2007 році довша обкладинка японської співачки Nomico була випущена в альбомі Lovelight групи виконавців Alstroemeria Records під керівництвом Масайосі Міносіми. Він мало схожий на оригінальний саундтрек, запозичивши лише трохи мелодійних зразків, але тим не менш він був примітним, як єдина вокальна пісня в альбомі та своїми текстами, що стосуються депресії та апатії.

Кліп[ред.]

У серпні 2008 року було завантажено відео грубої розкадровки на основі реміксованої музики, просячи когось анімувати. Почали з’являтися кілька анімаційних відеороликів, які мали відносно невеликий успіх.
У період з жовтня 2008 року по жовтень 2009 року спільна група людей створила тіньове (чорно-біле) анімаційне відео на основі розкадровки, яке було випущено на Ютубі 27 жовтня 2009 року.

Гайп пісні[ред.]

  • Пісня сильно гайпанула в 2010-13 роках, було створено купу переспівів на різні мови, реміксів та адаптацій. Потім популярність все ж не зникала, але не була такою великою, як раніше.
  • Нова, можливо сильніша за попередню хвиля гайпу, прилитіла на Bad Apple у квітні 2021 року. Було створено ще більше адаптацій, переспівів, реміксів та ін.

Українські переспіви[ред.]

Знайдено було 3 переспіви українською мовою:
На Ютуб-каналі Nika Lenina, набрав пів мільйона переглядів, завантажений 2012 року
На Ютуб-каналі Deimos, 3200 переглядів, завантажений 2011 року
На Ютуб-каналі Calibre, 20000 переглядів, завантажений 2015 року
Факт: в двох перших, в описі дякували за редактуру перекладу анонімів з nichan.net