Відмінності між версіями «Dollchan.net»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (вклав цитати в шаблон. не сподобається - відкотиш.)
Рядок 2: Рядок 2:
 
'''Долчан''' (dollchan ukr, Лялька) — це чергова нова українська іміджборда. Хоча до України і УБК вона теж має відношення таке саме як і Дев’ятач ([[9ch.site]]), яка була створена у 2023 році або у 2022 як протилежність та антипод зрадойобському Дев’ятачу.  
 
'''Долчан''' (dollchan ukr, Лялька) — це чергова нова українська іміджборда. Хоча до України і УБК вона теж має відношення таке саме як і Дев’ятач ([[9ch.site]]), яка була створена у 2023 році або у 2022 як протилежність та антипод зрадойобському Дев’ятачу.  
  
Мала іміджборда, яка не має фап-розділу для дорослих. Пустка пустельна і перекотиполе за виключенням розділу /ukr. Мало анонімів поза /ukr.
+
Мала іміджборда, яка не має фап-розділу для дорослих. Пустка пустельна і перекотиполе за виключенням розділу /ukr. Мало анонімів поза /ukr. Має обмежену свободу слова, але не має рашистів та відвертих фріків на сайті незважаючи на те що там можна писати і московитською.
  
'''Цитати невідомих критиків.'''
+
== Цитати невідомих критиків ==
  
''Степан SthephanShi##Admin — розробник лялькоскрипта та власник Долчану. Сметана та його банда «Скоро піду в ТЦК» прийшли з сосачівського /ukr/ коли макака видалив розділ для українців, він був там сечею та банив за найменший прояв антиукраїнської позиції, причому під бан часто попадали нормальні користувачі, а не проксіпідарани. Підозрюю, Сметана та його послідовник надонатили Степанові грошей на бірду та тримають його у анальному рабстві, а він як чесний совісний тіп не хоче їх слати на прутня за те що розводять на бірді Садом і Гомору. До цього Доллчан був мертвобірдою з нульовим активом.''
+
{{Цитата|Степан SthephanShi##Admin — розробник лялькоскрипта та власник Долчану. Сметана та його банда «Скоро піду в ТЦК» прийшли з сосачівського /ukr/ коли макака видалив розділ для українців, він був там сечею та банив за найменший прояв антиукраїнської позиції, причому під бан часто попадали нормальні користувачі, а не проксіпідарани. Підозрюю, Сметана та його послідовник надонатили Степанові грошей на бірду та тримають його у анальному рабстві, а він як чесний совісний тіп не хоче їх слати на прутня за те що розводять на бірді Садом і Гомору. До цього Доллчан був мертвобірдою з нульовим активом.}}
  
''Ти не знаєш що робив та на що здатен Сметана. Цей ультрашиз, воїн інфофронту модерує бірду 24/7, банить пачками, сотнями! Хуярить бан на цілу підмережу за любий допис який не подобається його хворій уяві. Домінік Сметана — це Гігаухилянт-перемогойоб який вже два роки жене безосів до ТЦК оновити данні обзиваючи їх сцикунами сам при тому лише придумує кожен раз нові відмазки чому він ще не на фронті.''
+
{{Цитата|Ти не знаєш що робив та на що здатен Сметана. Цей ультрашиз, воїн інфофронту модерує бірду 24/7, банить пачками, сотнями! Хуярить бан на цілу підмережу за любий допис який не подобається його хворій уяві. Домінік Сметана — це Гігаухилянт-перемогойоб який вже два роки жене безосів до ТЦК оновити данні обзиваючи їх сцикунами сам при тому лише придумує кожен раз нові відмазки чому він ще не на фронті.}}
 
 
Має обмежену свободу слова, але не має рашистів та відвертих фріків на сайті незважаючи на те що там можна писати і московитською.
 
  
 
== Посилання ==
 
== Посилання ==

Версія за 19:49, 26 жовтня 2024

Головна сторінка сайту

Долчан (dollchan ukr, Лялька) — це чергова нова українська іміджборда. Хоча до України і УБК вона теж має відношення таке саме як і Дев’ятач (9ch.site), яка була створена у 2023 році або у 2022 як протилежність та антипод зрадойобському Дев’ятачу.

Мала іміджборда, яка не має фап-розділу для дорослих. Пустка пустельна і перекотиполе за виключенням розділу /ukr. Мало анонімів поза /ukr. Має обмежену свободу слова, але не має рашистів та відвертих фріків на сайті незважаючи на те що там можна писати і московитською.

Цитати невідомих критиків

Степан SthephanShi##Admin — розробник лялькоскрипта та власник Долчану. Сметана та його банда «Скоро піду в ТЦК» прийшли з сосачівського /ukr/ коли макака видалив розділ для українців, він був там сечею та банив за найменший прояв антиукраїнської позиції, причому під бан часто попадали нормальні користувачі, а не проксіпідарани. Підозрюю, Сметана та його послідовник надонатили Степанові грошей на бірду та тримають його у анальному рабстві, а він як чесний совісний тіп не хоче їх слати на прутня за те що розводять на бірді Садом і Гомору. До цього Доллчан був мертвобірдою з нульовим активом.
Ти не знаєш що робив та на що здатен Сметана. Цей ультрашиз, воїн інфофронту модерує бірду 24/7, банить пачками, сотнями! Хуярить бан на цілу підмережу за любий допис який не подобається його хворій уяві. Домінік Сметана — це Гігаухилянт-перемогойоб який вже два роки жене безосів до ТЦК оновити данні обзиваючи їх сцикунами сам при тому лише придумує кожен раз нові відмазки чому він ще не на фронті.

Посилання