Не знущайся з мене, Наґаторо!

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Постер аніме українською.

Не знущайся з мене, Наґаторо! (фан. Не пиздь мене, Наґаторо, паралельний всесвіт Пиздь мене, Наґаторо) — аніме, створене на основі манґи Нанаші (також відомого, як 744), у жанрі романтика, комедія, буденність, стилі шьонен.

Створення

Веб-манга розпочала свою серіалізацію в Magazine Pocket у листопаді 2017 року, рання версія манґи та перші зображення Наґаторо виходили ще 2011 року на Pixiv. Манґа продовжує виходити й зараз, як і аніме-адаптація.

Сюжет

Одного разу, коли головний герой, простий задрот-ботан, Наото Хачіоджі, опиняється у бібліотеці, щоб почитати книжку після школи, там сиділа молода Наґаторо Хаясе, що обговорювала життя зі своїми подругами з 19-тим розміром грудей. Коли він випадково впустив свою сумку, то звідти випали його хентайні замальовки. Дівки нареготавшись викликали підйомний кран для цицьок та пішли, але Наґаторо захотіла залишитись у бібліотеці та почала психічно та фізично знущатись з свого сенпая (ніякого садо-мазо, просто ображала та трішки била), довела бідного до сліз. Проте на наступні дні приходила до нього, спілкувалась, знущалась, розуміла та інших падружкам знущатись не дозволяла, то її сенпай. Вони починають закохуватись, розуміти один одного і т.д…

Персонажі

Наґаторо Хаясе
Голос: Суміре Уесака/Томойо Куросава (2019 р.)
День народження: 1 квітня
Зріст: 150 см
Три розміри: 76/56/82
Казехайська середня школа 1 клас С групи.
Їй подобається глузувати з Сенпая, але вона насправді грає садистичного персонажа проти свого сенпая, щоб максимально не показувати кохання до нього, і насправді вона людина здорового глузду. Вона хороша учениця і активний помічник плавального клубу. Вона всюди добре засмагла, за винятком тієї частини, яка прихована за шкільним купальником. У неї є старший брат і старша сестра. Радикальна поведінка щодо Сенпая помітна, але коли будь-яка інша людина торкається Сенпая, вона дивиться на нього зі страшною пикою. У неї є здоровий глузд, наприклад, слухняно вибачитися, коли відчуває свою провину. Вона постійно червоніє та роздумує про себе та сенпая після будь-якого розставання із ним. В основному, її не цікавить протилежна стать, крім Сенпая, часто вона ігнорує і/або проганяє інших хлопців, можливо (точно) вона знайшла щось у сенпаєві, чого не було в інших хлопцях.
У дитинстві вона присвятила себе дзюдо і пишалась тим, що сильна, але вона втратила впевненість і залишила дзюдо, бо програла Оріхарі, яка вважала, що вона «слабка» в тому ж дзюдо. Коли вона возз'єдналася з Оріхарою, як суперницею шкільного турніру з дзюдо, вона була кандидатом на Олімпіаду і їй було не просто, бо відчувала різницю в собі, бо раніше втекла із дзюдо, але за заохочення Сенпая вона повернулась в дзюдо, відновила ентузіазм.
Наото Хачіоджі / Сенпай
Голос: Daiki Yamashita
День народження: 10 травня
Зріст: 176 см
Другий курс Казехайської середньої школи.
Головний герой цього твору. Старший на рік за Наґаторо, з ніжною особистістю. Належить до гуртка живопису. Він носить окуляри та високий, але худий. Часто проводить час з Наґаторо.

Подруги Наґаторо

Мають не маленьке місце у творі, згадуються часто. Однокласниці Наґаторо.

Ґамо Макі / Ґамо-чян
Голос: Mikako Komatsu
День народження: 15 червня
Зріст: 168 см
Три розміри: 90/60/87
«Старша сестра» друзів Наґаторо. Візуально бидло-повія, але у душі… мабуть, теж бидло-повія, але це поки не ясно.
Йоші
Голос: Aina Suzuki
День народження: 23 листопада
Довжина Pіст: 160 см
Три розміри: 86/61/85
Зображена з писком анімешного кота дівка, що активно підгавкує Ґамо-тян у всіх її затіях. Любить тваринок та має собаку. Справжнє ім’я невідоме.
Харуно Сакура
Голос: Shiori Izawa
День народження: 4 вересня
Зріст: 157см
Три розміри: 83/58/84
Дівчина з приємною атмосферою та силою зачарування грудьми, але може бути і злою. Прізвище невідоме.

Українська озвучка

Якісну озвучку нам подарували прекрасний клан Каїзоку, в основному озвучка з’являється одразу через 2 дні після виходу оригінальної серії.

Галерея

Див. також