Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Франкотик»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: ==Листування сам-знаєш-хто - Франкотик== Вітаю, Франкотику! Не плануєш повертатися на Дра...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
==Листування сам-знаєш-хто - Франкотик==
 
==Листування сам-знаєш-хто - Франкотик==
 
Вітаю, Франкотику! Не плануєш повертатися на Драматику? Через що тебе забанили? Що там взагалі за конфлікт розгорівся?
 
Вітаю, Франкотику! Не плануєш повертатися на Драматику? Через що тебе забанили? Що там взагалі за конфлікт розгорівся?
 +
:Вітаю. Я не знаю, хто ти, може те й на краще. Відповідаю по порядку.
 +
# Як я чисто фізично можу повернутися туди, де я ще декілька тижнів у бані? Вочевидь, що з таким керівництвом я навряд повернуся навіть після закінчення терміну бану. Неприємно дуже.
 +
# Про це вже навіть на Драмі сказали, за Кропивач мовчу, але ок. На сторінці обговорення Петровича я вказав причини, чому я був на боці вказаного персонажа, і мав необережність вказати про модерастію Оротандра. Оротандр був настільки обурений таким нахабним наклепом, що... вчинив акт модерастії. Які я правила порушив, що поганого зробив? Один він знає. І весь отой мій внесок за цей короткий час він не оцінив. Це до твого першого питання, чи я збираюся повертатися на Драматику з такими адмінами.
 +
# Я не особливо слідкував, але як я зрозумів, спочатку всі бугуртиили на Петровича. Прийшов Хуйко, тепер всі бугуртять на нього. До речі, вдячний йому за дещо – він єдиний хоч якось відкрито виступив проти цій Оротандра щодо мене.  Я не розумію, що з ними всіма не так. Вони сприймають це все як щось належне, ніби їм всі щось повинні. --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 14:14, 26 квітня 2021 (EEST)

Версія за 14:14, 26 квітня 2021

Листування сам-знаєш-хто - Франкотик

Вітаю, Франкотику! Не плануєш повертатися на Драматику? Через що тебе забанили? Що там взагалі за конфлікт розгорівся?

Вітаю. Я не знаю, хто ти, може те й на краще. Відповідаю по порядку.
  1. Як я чисто фізично можу повернутися туди, де я ще декілька тижнів у бані? Вочевидь, що з таким керівництвом я навряд повернуся навіть після закінчення терміну бану. Неприємно дуже.
  2. Про це вже навіть на Драмі сказали, за Кропивач мовчу, але ок. На сторінці обговорення Петровича я вказав причини, чому я був на боці вказаного персонажа, і мав необережність вказати про модерастію Оротандра. Оротандр був настільки обурений таким нахабним наклепом, що... вчинив акт модерастії. Які я правила порушив, що поганого зробив? Один він знає. І весь отой мій внесок за цей короткий час він не оцінив. Це до твого першого питання, чи я збираюся повертатися на Драматику з такими адмінами.
  3. Я не особливо слідкував, але як я зрозумів, спочатку всі бугуртиили на Петровича. Прийшов Хуйко, тепер всі бугуртять на нього. До речі, вдячний йому за дещо – він єдиний хоч якось відкрито виступив проти цій Оротандра щодо мене. Я не розумію, що з ними всіма не так. Вони сприймають це все як щось належне, ніби їм всі щось повинні. --Франкотик (обговорення) 14:14, 26 квітня 2021 (EEST)