Відмінності між версіями «Тайлер Андерсон»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
Рядок 25: Рядок 25:
  
 
== Тайлер Андерсон та 1+1 ==
 
== Тайлер Андерсон та 1+1 ==
Основна стаття: [[Geek Journal проти 1+1 (Тайлер Андерсон)|Geek Journal проти 1+1]]
+
Основна стаття: [[Geek Journal проти 1+1]]
  
 
== Юліана Жованік ==
 
== Юліана Жованік ==

Поточна версія на 17:54, 28 травня 2021

Він.
(link) Олексій та Юліана на відео.
Логотип каналу Geek Journal.
Пес Бенджамін.

Geek Journal (Тайлер Андерсон, Тайлеруто, Шкробинець Олексій Вікторович) — україномовний ютуб канал, що займається оглядами світового та вітчизняного кінематографу, розповідає про часто українську поп-культуру в рамках телебачення та іншими, дрібнішими рубриками, що так чи інакше пов’язані з двома попередніми.

Біографія[ред.]

Народився 21 вересня 1993 року на Сумщинні, планета Україна, далі життя повело до Рівненської області[1] та зараз осів у Запоріжжі, де й знімає відео, живе, любить та існує. Має медичну, фармацептичну освіту чим заробляв на життя та пропрацював не в одній аптеці, хоч дуже цього соромиться. Підозрюванно отримав фармацептичну освіту на рівненщинні. Ідея каналу прийшла в 2015-16 роках, коли він з своєю дівчиною, Юліаною, лежав у ліжку та вони дивились якусь телепередачу та вирішили робити відео на Ютуб. Спочатку відеомейкерство давалось важко, але коли все, в більшості своїй, стало стабільно почав працювати дизайнером на фрілансі. Про дитинство мало що відомо, але можливо він його провів в селі.

Канали[ред.]

Geek Journal[ред.]

Спеціалізується на кінооглядах та українській поп-культурі, створили його в далекому 6 жовтня 2012 року, але почали заливати відео тільки травня 2016 року. Критика, ностальгія та багато чого іншого.

Тайлер Андерсон / Geek Journal[ред.]

Резервний канал Тайлера Андерсона створений під час конфлікту з Г+Г на випадок блокування основного каналу, за 3 доби він набрав 75 тис. підписників, що є рекордом для україномовного ютубу.

Тайлеруто[ред.]

Ігровий канал Тайлера Андерсона, часто там проводяться стріми, в основному по новим іграм. Засновано його 3 квітня 2019 року, 14 тис. підписників та понад 300 тис. переглядів.

Тайлер Андерсон та 1+1[ред.]

Основна стаття: Geek Journal проти 1+1

Юліана Жованік[ред.]

Юліа́на Жо́ванік — дівчина Тайлера Андерсона, що є співкреатором проєкту та, мабуть, зробила більше ніж сам Тайлер для каналу. Коли Тайлеру потрібно, хіба що, написати сценарій та красиво його зачитати, Юліані приходиться тримати пса Бенджаміна, гладити та годувати кішку Чендлер, дивитись, щоб Олексій не випав з кадру, щоб не шипилявив та не картавив, щоб не помилився та не засміявся і це все — одночасно.
Фейсбук Юліани

Нікнейм[ред.]

Нікнейм «Тайлер Андерсон» утворився з двох різних імен, з двох різних фільмів. Прізвище «Андерсон» — трилогія про Матрицю та від Містера Андерсона, а ім’я «Тайлер» з Бійцівського Клубу та Тайлера Тьортена.

Посилання[ред.]

Примітки[ред.]