Файна Меморія:Портал спільноти

Матеріал з Файна Меморії
Версія від 06:50, 28 квітня 2021, створена Слава Кропивачу (обговорення | внесок) (Створена сторінка: Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї ві...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї вікі.

  1. Не прийшов сюди за тим, аби тролити вас чи якимось чином створювати незручності, але ця вікі мертвонароджена. Вибачте. Це не тому, що ви не можете, а тому, що це блять 2021 рік. Це вже не 2006 і навіть не 2010 рік, коли українське суспільство було постсовковим і потребувало струсу. Зараз меми змінюються зі швидкістю відео в тіктоці, а про класичну інтернет-культуру вже написані праці і все це опубліковано на вікіпедії. Біткоїн і Тесла, карл. Що ви взагалі робите в УБК з серйозними мармизами? І будь-ласка не треба в негативізм, це пастка самообману.
Сама Драматика існує чисто на інерції. І хай існує. Але прагнення створити "свою драматику" в 2021 - нездорове.
  1. Але є одна ніша, в якій є сенс працювати. Це фактування модерастії на кропивачі та драматиці. З цього можна зробити хліб. Тобто я пропоную розглядати новомеморію як енциклопедію-додаток до Драматики в частині того, що на драматиці писати не дають (самі знаєте, хто). Аби в кращі часи доповнити драму матеріалами про модерастію Оротандра.
Саме про нього і варто було створювати першу статтю цієї вікі Оротандр. Не будьте до нього надто суворі і позиційні, а детально і з пруфами описуйте факти банів/витирання постів кропивача/відкотів драматики. Хай почне думати мозком перш ніж блокувати людський потенціал на своїх ресурсах.

Всього найкращого!