Оротандр

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Бій на мечах.png

Обережно, війна!
Тут йде війна редагувань! Це можуть бути як і півнячі бої, так і повномаштабні протистояння. Бажано тримати дистанцію від цієї статті.


Олександр Малютін
Оротандр.png
Orotandr
Основні характеристики
ВидШмаркля
ПідвидЗадрот
РідМодераст
СтатьЗдається чоловік
Сімейне положенняНікому не потрібен
Сексуальна орієнтаціяАгресивний гомосексуалізм
РелігіяДовбоєбізм

Оротандр (a.k.a. вротангр, орангутандр, жироблядатр, справжнє ім’я — Олександр Сергійович Малютін[1]) — адміністратор української картинкодошки Кропивача та меморії мемопедії Драматики.

На українських іміджбордах[ред.]

До 2020 року був няшкою і в цілому не ліз зі своїм регулюванням у справи спільноти, що робило кропивач безперечним центром УБК. Звісно, він роздавав справедливі бани, виганяючи повзпроповзаючих тролів з смоктачу, дописувачів на свинособачій і інших явно сумнівних персон. Тобто загалом сабж не заважав нормальному функціюванню борди і не обмежував її основні функції по забезпеченню вільним спілкуванням.

Очевидно, наприкінці 2020 йому відірвало член при спробі насолодитися з пилососом. Таким чином правою рукою більше нічого дрочити і він почав набагато більше врегульовувати питання Кропивача та Драматики тією самою рукою та силою свого АВТОРИТЕТУ. Оскільки авторитет цей виражається лише технічним домінуванням на своїх ресурсах, то наслідки відповідні: зменшення мотивації у людей, їх відтік до інших ресурсів-аналогів.

Бан Франкотика та зростання авторитету Оротандра значно пришвидшив і відродження меморії.

Деанон[ред.]

Оротандр не переймався збереженням власної анонімності[2] в мережі і світив до певного часу своїм ніком, де тільки міг. Перший злив його персони відбувся очевидно з якоїсь напівзакритої конфочки, після чого сабж таки закрив аккаунти соціальних мереж. Ще одним опосередкованим доказом що деанон успішний є досить швидка реакція адміністрації Жироблядачу на появу фото чи згадок імені вищеописаної персони.

Особиста позиція[ред.]

Поверхневий гуглінг показав що адмін найпатріотичнішої в світі борди[3] мав бажання поїхати в Білорусь[4] після початку окупації Криму, також до деанону тримав аккаунти в російській соціальній мережі[5], активно спілкувався на смоктачі шукаючи «тяночєк для покатушек». Наразі позиція сабжу невідома, але з поправкою на бекграунд доволі складно сприймати захисників жироблядатра з позиції патріотизму.

Випадки АВТОРИТЕТНИХ рішень Оротандра[ред.]

 • Вордфільтр, який забороняє написання деяких альтернативних назв Кропивачу, автоматично прирівнює деякі слова, що ображають адміністрацію чи її дії, до спаму.
 • Гети на /а/ Кропивачу: видалення постів, зміна чисел постів та видалення інформації з Драматики. Варто зазначити, що у випадку з сосачевайпом для ґету 200 000 трапилось те саме.
 • Бан Франкотика на Драматиці за опосередковану згадку його модерастії на Драмі та Кропивачі. Бореться з дезінформацією про свою модерастію… модерастією.
 • Написання оновлених правил для борди, які нормалізують подвійні стандарти і вибіркову справедливість. Тоді були масштабні холівари з Жирофорсером, «На смоктач, бидло!» (НСБ) й Арсеном. Виправдано тоді, але варто розуміти, що саме правило можна трактувати надзвичайно широко, і в цілому така премодерація форсів не дуже добре.
 • Взяття під адмінський контроль статей Вишиватник та Квітневий реванш, незважаючи на існування альтернативних точок зору та практичних пруфів.
 • Видалення постів окремих анонів та їхній бан за питання про те, чому такий контент не можна постити. Взаємозв’язку нема, так просто закортіло оротандру.

Як можна побачити, дані питання взагалі не вимагають жодної реакції від жодного адміна і в цілому ілюструють більше рандомні бугурти, ніж якусь логічну послідовність дій.

Наслідки[ред.]

Після вигнання і бану Оротандром ряду дописувачів, зокрема Франкотика і Хуйка, база думаючих користувачів Драматики обміліла. Оротандр регулярно лазить по статтях і відкочує внески анонів, які на його думку не гідні ЙОГО енциклопедії. Наприклад:

 • Кацапи, секс і НДУЗ - формула оп-пічкурів успішного треду. Винайдена невідомим лаборантом Кропивацького Розділоситету в липні 2021-го року. Формула виявилася вибуховою для збільшення постингу. Раніше такий ефект можна було спостерігати лише у тредах увагохвойд.
 • Оротандр/Квітневий_реванш - прямо взяв і переписав цілу статтю за власною реальністю. Забанив всіх, хто був проти. Віват!

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

 1. Тут власною персоною на анімесходці
 2. Очевидно, зовсім не розуміючи суть борд
 3. яку аж ніяк не можна критично оглядати через автоматичні звинувачення в антиукраїнськості
 4. Союзна держава РФ номер 1
 5. ФСБшна вбидлятня