Школа (серіал)

Матеріал з Файна Меморії
Версія від 17:20, 28 травня 2021, створена Франкотик (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Школа — калосеріал, для школярів та тупих підлітків (тобто більшості) про зраду, секс, скандал, кохання, одержимість (демоном також), знову зраду та купу іншого калу для 8-класниць, які за Айфон 3,5 віддадуть душу, серце та незайманість. Події всього серіалу це два навчальних роки, які мабуть гірші для глядача ніж для акторів, а акторів грають якісь недомоделі інтернет-повії, також відомі серед тих самих восьмикласниць. Це все не дивно, бо це проєкт Г+Г, куди інакше?

Сюжет та ідея[ред.]

На думку творців проєкт мав показати основні проблеми школярів у підлітковому віці: цькування, наркотики, хабарі, інтриги, і взагалі, benn spending most our lives livin' in gangsta’s paradise. Але щось не вийшло, окрім помиїв, які все ж з'їли (і нормально так).

1 сезон[ред.]

Двоє молодих та дуже недосвічених вчителів, от чисто випадково опинились в одній школі і почали там працювати. Перша жертва серіалу: Алекс, вчитель інгліша, але краще б польської, бо той клас далі, ніж за Польщу працювати не поїде. Друга — Катерина, вчителька економіки, що теж не дуже доречно. Згодом вони зустрічаються, але згодом зустрінуться і в ліжку, ну бо блять, кохання! Катерина приїхала в ту школу на сама, а з донькою Нікою, щоб наладити з нею відносини. Школа стає для всіх випробування, бо просто сидіти та вчитись не можна, треба повийобуватись.

2 сезон, «Недитячі ігри»[ред.]

Майбутні працівники пана Świętosław’а переходять у 11 клас, де ще більше небезбек, проблем, інтриг, цькування та хабарів. Лола — так звати найбільшу цькувальницю, хабарницю, інтрижницю та іншу проблемницю всього серіалу, хоч і не є головною героїнею серіалу, але знайшла хлопця, що старший за неї в купу разів, через що виникають нові цькування, хабарі, інтриги та наркотики. Директору школи, Ігору Сергійовичу стає хуйово, кома, клізма, пиздець… Але він виживає, бо сила любові його сина — Алекса (так, Алекс його син) врятувала його або старання лікарів, але перший варіант красивіший. Через проблеми доньки, бо розумієш вона не така, як всі, вона особлива, Катерина повинна покинути пост директора, який обіймала, доки бідний Ігор Сергійович хворів.

3 сезон «Випускний»[ред.]

Стається пожежа в кінотеатрі через халатність його робітників, яка змінила світогляд улюбленців серіалу, відкривається питання куди працювати вони підуть та на яку роботу влаштуються /вставте свій жарт про Польщу сюди/. Всі плачуть, але всіх рятують, цьомки-цьомки, всі друзі і хеппі-енд!

Актори[ред.]

В основному з акторів були недомоделі інтернет-повії, яким заплатили не хуйову суму, щоб Мар’яні з 7-Ь було на кого рівнятись.
Було багато хороших акторів, але майже всі — дорослі.

Посилання[ред.]

Школа на Вікіпедії