Обговорення користувача:Франкотик

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Листування сам-знаєш-хто - Франкотик

Вітаю, Франкотику! Не плануєш повертатися на Драматику? Через що тебе забанили? Що там взагалі за конфлікт розгорівся?

Вітаю. Я не знаю, хто ти, може те й на краще. Відповідаю по порядку.
  1. Як я чисто фізично можу повернутися туди, де я ще декілька тижнів у бані? Вочевидь, що з таким керівництвом я навряд повернуся навіть після закінчення терміну бану. Неприємно дуже.
  2. Про це вже навіть на Драмі сказали, за Кропивач мовчу, але ок. На сторінці обговорення Петровича я вказав причини, чому я був на боці вказаного персонажа, і мав необережність вказати про модерастію Оротандра. Оротандр був настільки обурений таким нахабним наклепом, що... вчинив акт модерастії. Які я правила порушив, що поганого зробив? Один він знає. І весь отой мій внесок за цей короткий час він не оцінив. Це до твого першого питання, чи я збираюся повертатися на Драматику з такими адмінами.
  3. Я не особливо слідкував, але як я зрозумів, спочатку всі бугуртиили на Петровича. Прийшов Хуйко, тепер всі бугуртять на нього. До речі, вдячний йому за дещо – він єдиний хоч якось відкрито виступив проти цій Оротандра щодо мене. Я не розумію, що з ними всіма не так. Вони сприймають це все як щось належне, ніби їм всі щось повинні. --Франкотик (обговорення) 14:14, 26 квітня 2021 (EEST)