Відмінності між версіями «Countryhumans»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
Рядок 96: Рядок 96:
  
 
Проте слід розуміти, що в CountryHumans дійсно відсутні такі речі, як канонічні пейринги, обов’язковий для кожної країнолюдини одяг, певна стать, статура або зріст.
 
Проте слід розуміти, що в CountryHumans дійсно відсутні такі речі, як канонічні пейринги, обов’язковий для кожної країнолюдини одяг, певна стать, статура або зріст.
 +
 +
== Галерея ==
 +
<gallery>
 +
Reject modernity embrace tradition meme.png|Гейтерська творчість.
 +
</gallery>
  
 
== Див. також ==
 
== Див. також ==

Поточна версія на 20:32, 10 червня 2021

Країни, зображені у стилі CountryHumans.

CountryHumans (укр. Країнолюди, КантріГуманс[1]) — фендом, що базується на зображенні антропоморфних персонажів країн-людей зі сферичними головами та людським тілом. Є тісно пов’язаним з мемом Polandball, бо фендом Countryhumans значною мірою базується на ньому. Головними відмінностями від Polandball є наявність людиноподібної анатомії у КГ (також є відмінності в канонах).

З моменту своєї першої появи в інтернетах в квітні 2017 року і пізніше, коли вона прославилася в кінці 2018 року, фан-база має свою тему і скандально відома завдяки зображенню сексуальних стосунків між історичними та сучасними країнами, особливо СРСР і Третій Рейх[2], або зображенню терористичних організацій, таких як ІДІЛ. Багато представників інших фендомів, особливо Polandball, потужно гейтять сабж.

Від КГ пішло багато «спін-офів», таких як:

 • Planet-humans — зображення персонажів як планети;
 • Social-media humans — зображення персонажів на основі соцмереж;
 • Flag-heads — зображення персонажів із справжніми прямокутними головами залежно від розміру прапора країни;
 • Pride-humans (LGBT-humans) — засноване ЛҐБТ та гомосексуалах.

Приклади:


(link) Вітчизняна™ анімація.
(link) Ще.

Історія[ред.]

Походження фендому надзвичайно складно встановити. Найпримітнішим фактом є те, що фендом було засновано на спільноті Polandball, що сформувалася в 2009 році, де країни зображаються як кулі на коміксах жахливої якості. Багато коміксів там в основному історичні, а іноді і образливі. Також широко відомо, що він заснований на манзі «Hetalia». оскільки її персонажі є уособленням самих країн.

Широко прийнятим є той факт, що фендом є російським, оскільки вважається, що він був вперше сформований у VK в 2017 році. Багато хто впевнений, що це так, оскільки багато найстаріших артів Countryhumans були зроблені російськими (хоча серед них було не мало українців) художниками, або в них найбільше зображень персонажа Росії. Однак ніяких облікових записів чи якихось робіт не знайдено. За межами російської спільноти фендому було помічено відео на YouTube. Воно було завантажене в квітні 2017 року, і у ньому зображені персонажі часів Другої дєдової війни з обличчями в прапорах (тобто голова така ж як і у кантріболів). В листопаді того ж року було завантажено відео про країни Східної Азії в стилі «animation meme».

Походження терміну Countryhumans також суперечливе. Існує багато теорій про те, коли він вперше був введений. Одним з них був той факт, що в липні 2014 року був створений користувач Facebook «Country Humans» (через пробіл). Створений в Аргентині, акаунт публікує персонажів з країн Латинської Америки (в основному Америки і Чилі, які відтоді стали популярні в середині 2020-го), намалювані в вигляді людських/аніме-персонажів. Проблема в будові персонажів: вони не були з кулястими головами з прапорами. Але це одне з перших згадок цього терміну в Інтернеті. В нині видаленому журналі DeviantArt за листопад 2014 року творець журналу використав термін Countryhumans, з описом, де говоряться, що ті, хто був в цьому «фендомі», стають ціллю самого користувача (погроза смерті, ууу). Коротше, питання, коли цей термін було вперше використано, досі залишається спірним.

Ech0chamber, художник Newsground, що раніше був активним на DeviantArt, опублікував малюнок Країн Осі 25 вересня 2016 року, вважаючи, що це вперше, коли хто-небудь з персонажів Countryhumans вперше з’явився. Однак DeviantArt Ech0 було назавжди забанено у 2019 році, і це неможливо, якщо вона змінила зображення, оскільки на Девіанті дозволяють змінювати зображення цього конкретного допису, не просто репостячи зображення.

4 квітня 2021 року користувач u/PhotographOk7968 з r/CountryhumansCringe виявив зображення першої появи Countryhumans, створене 3 травня 2011 року. На ньому зображені Сполучені Штати, які, здається, стріляють в Іран. Саме зображення включало дату створення і «Incent 2800». Редитор пояснив, що зображення зберіг на своєму комп’ютері ще в 2014 році користувач 4chan, де воно було видалено з сайту десь в 2015 році. Образ такий, що хоч голови і містять прапор країни, руки, кисті і шия не розмальовані в колір прапору.


Поза цими відкриттями, Countryhumans вперше став популярним в російськомовних інтернетах[3] в період з листопад по грудень 2017 року. То ж не дивно, що персонаж Росія вважається одним з найпопулярніших і найважливіших персонажів фендому. Починаючи з кінця 2020 року, багато країн Азії (особливо південно-східні) і Латинської Америки з тих пір звернули на себе велику увагу.

Персонажі[ред.]

Персонажі фендому CountryHumans виглядають як людиноподібні істоти, голова і тіло яких розфарбовані у вигляді прапора країн, які вони зображають. Зазвичай голова кулястої форми, але в деяких випадках вона може бути іншою, наприклад прямокутною.

Незважаючи на те, що в назві фендому йдеться про країни, до нього часто також відносяться різні автономні території, міста і організації. Також деякі автори придумують своїх країнолюдей, які не існують і не існували в реальному житті.

Фемінізована Україна.
УПА в Countryhumans
(link) Історія України.

Україна[ред.]

Зовнішність[ред.]

Україну зазвичай малюють в якому-небудь гуді (толстовці з капюшоном), часто з синьо-жовтими прапорами. Білий — такжо поширений колір гуді. Інші топи можуть бути светрами чи будь-яким одягом взагалі. Український вінок також є дуже поширеним аксесуаром з багатьма різними кольорами і узорами, найбільш популярними з яких є жовті кольори чи маки. Чоловічі і жіночі версії однаково поширені, тому насправді не існує «загальноприйнятої» статі. Також зустрічаються жіночі інтерпретації в традиційному одязі. Зазвичай фанати зображають УПА як другу особистість України чи як брата. Це щось типу «вар’ятської» версії України. Його прапор — червоно-чорний, і зазвичай УПА носить військову форму.

Особистість[ред.]

Україна може бути дуже приємною та турботливою, але також бути гіркою, хитромудрою, дуже впертою та/або рішучою. Вона також може бути дуже націоналістичною та гордою, і завжди намагатиметься робити те, що вона вважає найкращим для інших та їхніх людей. Розізлити Україну дуже просто. Вона намагається бути позитивниою, але іноді це може бути важко.

Інтереси[ред.]

 • Природа (акцент на квітах)
 • Православне християнство
 • Футбол
 • Бокс
 • Баскетбол
 • Кулінарія
 • Гриби
 • Музика (українська народна, класична, особливо сучасний рок)
Наш північно-східний сусід в Countryhumans.

Росія[ред.]

Росія дуже популярна у фендомі, частково завдяки тому, що оригінальний фендом був російським. Персонаж зображається художниками як алкоголік, в основному через те, що Росія найбільше споживає горілку, що робить Росію четвертою країною, яка споживає алкоголь.

Деякі можуть зображати Росію як гомофоба через жорсткі права ЛҐБТ у Росії. Персонажа можна зобразити як суїцидального або депресивного через те, що в Росії високий рівень самогубств[4].

Зоряно-смугастий пан в Countryhumans.

Америка (США)[ред.]

Америка представляється фендомом як їх найпопулярніший персонаж, частково завдяки англомовній частині фанатів. В останні роки персонажа показують як неосвічену людину, расиста або/і людину, яка займається політикою.

Інші країни[ред.]

Подібно до Polandball, Countryhumans відомий своєю портретністю для інших країн. У більшості випадків більшість героїв можна сприймати як когось у своєму повсякденному житті. Наприклад, Південна Корея розглядається як персонаж, який є шанувальником K-Pop, завдяки жанру, який користується популярністю і був заснований вперше в Південній Кореї. Японію розглядають як школярка та фуррі (на розчарування багатьох), яка любить аніме та сучасні заходи. Китай можна розглядати як людину, яка насолоджується культурою, в основному китайською культурою, але персонажа ностальгічно звикли сприймати як людину, яка їсть собак, котів або будь-яку тварину, яку можна приготувати. Німеччину розглядають як трудоголіка, Канаду сприймають як гостинну людину, яка любить бути лібералом і дроворубом, але в більшості випадків її можна розглядати як персонажа, який вбиває тюленів заради хутра (також відомо як Полювання на тюленів). Австралію розглядають як охоронця зоопарку, в той час, з’являючись на артах, Австралія ненавидить Ему (зокрема можна згадати війну з Ему). Колумбія розглядається як Кумбія — музичний жанр, вперше запроваджений і популярний у Колумбії.

Срачі[ред.]

Reject modernity…
…embrace tradition.

У середині 2017 року та на початку 2018 року, як зростала популярність фендому в Інтернеті, так і зростали відносини між країнами. Багато з цих шипів були образливими або неприйнятними для глядачів, навіть для тих, хто був вихідцем з цього конкретного регіону. Найбільш суперечливим шипом є шип Рейху та СРСР. З тих пір цей шип образив багатьох користувачів, оскільки обох розглядають як гомосексуальних персонажів (насправді обидві ці країни надзвичайно гомофобні і вбили багатьох гомосексуалів).

Окрім шипів, NSFW (Не безпечний для роботи) з тих пір набув своєї популярності приблизно в 2019 і 2020 роках. Сюди входили країни, які позували у невідповідних позах, таких як анальний, оральний чи інший. Деякі з цих малюнків включали навіть такі речі, як зґвалтування, некрофілія, педофілія. Коротше кажучи, славнозвісне Правило 34 знову працює. Однак таке рідко можна побачити. Найпопулярнішими країнами з якими малюють NSFW-арти, є: США, Латинська Америка (особливо Бразилія, Аргентина, Чилі, Перу та Мексика), Росія, Третій Рейх та СРСР.

27 березня 2019 року Ютубер «Пкрусль» завантажив своє відео «Countryhumans: These People Need Help», де він просто пояснює, як фендом швидко зкочується через шип історичних країн, такими як Третій Рейх, Радянський Союз, і Японська імперія. Це привернуло увагу анонів, які не входять до спільноти.

ЛҐБТ+[ред.]

Фендом офіційно відомий завдяки ЛҐБТ/ґеям. Такі персонажі як США, Канада, Мексика, Бразилія, Росія тощо, розглядаються як «дуже ґейські». Прикол у тому, що багато країн, включаючи Ямайку, М’янму (Бірму), Малайзію та частини Росії, зробили гомосексуалізм незаконним у реальному житті. Такі країни як Польща, деякі латиноамериканські та арабські країни також критикуються в ком’юніті за їх зображення ґеями через те, що вони насправді релігійні.

Криміналізація[ред.]

Користувачі деяких країн критикують фандом, особливо через криміналізацію нинішніх країн минулими діями. Наприклад: Німеччина, Польща, Великобританія, Туреччина, Японія, Південна Корея, Франція, Португалія, Іспанія, Італія, Швеція, Фінляндія, Греція, Сербія, Україна, Канада, США, Росія чи Ізраїль — шанувальники цих країн відкинули фандом «Countryhumans», класифікуючи його як дуже образливий і навіть расистський, були випадки підбурювання до ненависті та нерівності. Як правило, криміналізація надається розвиненим країнам, тоді як слаборозвинені країни зображуються як «святі». Користувачі часто критикують фендом Countryhumans як декадентський, тим більше, що він фокусується лише на негативних фактах історії, та доволі неточних, а не на позитивних. А також за «співчування» тоталітарним політичним ідеологіям 20 століття, таким як комунізм, фашизм та нацизм. І навіть розпалювання сексуальних стосунків між «родичами», такими як педофілія та інцест. Що також може призвести до сексуалізації.

Канони[ред.]

Канони в CountryHumans є зведенням правил, що служать для правильного зображення країнолюдей. Незважаючи на те, що багато хто з них втратили своє значення, наприклад, традиція зображати Польщу з перевернутим прапором, яка нині служить одним із знакових відмінностей між CountryHumans і Countryballs, частина канонів і далі існує, хоча і не дотримується деякими авторами.

Варто зазначити, що частина фендому не обізнана, а то і зовсім не визнає наявність будь-яких канонів в CountryHumans, що ставить під загрозу саме йогод існування, якщо з такої точки зору відсутні навіть елементарні основи фендому (людське тіло і голова кулястої форми, пофарбована в кольори прапора).

Проте слід розуміти, що в CountryHumans дійсно відсутні такі речі, як канонічні пейринги, обов’язковий для кожної країнолюдини одяг, певна стать, статура або зріст.

Галерея[ред.]

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

 1. Русифіковані дурники пишуть КантріХуманс, але на те вони й дурники.
 2. Як ви вже зрозуміли, фендом полюбили всілякі яойщиці, що є однією з головних причин його гейту.
 3. Як ви розумієте, все звідти перекочує до нас.
 4. Так, патріотичний аноне, можеш порадіти.