Nichan

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Nichan
Img.png
Іміджборд
Статус працює
Час 17.08.2010 - 25.11.2013,
2.04.2020 - понині
Адмінство Deimos
Мова Українська
Рушій Wakaba Vichan
Адреса http://nichan.net


Нічан (Nichan) — найстаріший з нині існуючих український іміджборд. На початку свого існування намагався позиціонувати себе, як перший український іміджборд без срачу на політичні теми. Згодом це було забуто, а борду захопила купка анімешників, ляльколюбів та якась дівчина. Ще інколи сюди набігали учанівці, як сьогодні набігають кропивачери. Загинув на 7 років, після чого був знову піднятий Деймосом. Історію сабжу можна умовно розділити на дві частини: Старий Нічан (2010—2013) та Новий Нічан (2020-досі). Сумарно набереться десь так 4 з гаком анонів.

Розділи

Дошки

Таких на даний час 8:

/b/ — Балачки — найактивніша та основна дошка. Спілкування на будь-які теми. Відсутність тематичної модерації і лише загальні правила. Як зазвичай на /b/, тут обговорюють все що завгодно. Також, станом на кінець квітня 2021, тут є активна мета-нитка «лампових балачок», що вже давно перетнула межу в 10 перекотів, та є своєрідним чатиком, аби не засмічувати беззмістовними темами решту борди, та відсіяти «конфофажство».

В /b/ старого Нічану 100-гет був взятий через сім годин, після 1-гету. Хоча це все завдяки атакам з Апачану. Час від часу наставав день, коли сюди набігають 1-2 анони з учану, які починали срати в кожен тред. Одного часу навіть існувала сторінка з переліком заборонених тем, де була вказана заборона на срач з учаном, хоча нікого це не зупиняло. Згодом була змінена на красномовний червоний напис «Дитяча порнографія заборонена».
/a/ — Аніме та Манґа — оплот поціновувачів сучасної культури країни сонця, що сходить. По замовченню пости тут підписуються іменем Ханю. Це ім’я рандомно було кимось запропоновано, та так і прижилося, оскільки ніхто не був проти.
/n/ — Розмови про Нічан — як зрозуміло з назви, на цій дошці розмовляють про сам сайт. Тут пишуть скарги (хоча ніхто практично їх тут не пише за працюючої системи репортів, але все одно), зауваження щодо роботи сайту, обговорення роботи сайту. На цій дошці заборонено вести оф-топік. Для цього є інші дошки. Ім’я дописувача за замовчуванням — Deimos.
/v/ — Відеоігри — ігри як для комп’ютерів, консолей, так і мобільних телефонів. Обговорення нових та старих ігор, новин, що стосуються ігрової індустрії і просто цікавинок, пов’язаних з відеоіграми.
/pol/ — Політика — дошка для політичних розмов. Ім’я дописувача за замовчуванням — Зеленський.
/s/ — Sexy Ladies — розділ для зображень та відео, сексуального характеру. Відвідуючи цей розділ, ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років. Це єдиний розділ, де дозволені зображення та відео такого характеру.
/ukr/ — Українізація та Переклади — у цьому розділі ведуться розмови про українську мову, українізацію, а також переклади будь-яких форм медія. Відео, аніме, відеоігри, комікси, мовні питання, питання про переклад, поширення перекладу чи пошук допомоги у роботі з перекладом.
/int/ — International — міжнародний розділ, а також єдиний розділ, де немає обмеження по мові спілкування. За усіми іншими параметрами він подібний до /b. На диво злетів та має власних постійних іноземних відвідувачів, найвідомішими з яких є американець-амікусофаґ та Венесуела-кун (в честь останнього нічанівці навіть намалювали арт в PixelPlanet)

Інше

/dm/ — інструмент для створення демотиваторів.
/px/ — Нічанівський Піксель Спейс).

Персонажі

Маск-кіт — гібрид кота із маскою та москіта, виконує функції маскота /б/. У нього велика та сердита пика, його часто зображують у пафосному вигляді. Його чорний колір символізує ніч.
Нічия-чян — гіджінка борди, її ім’я — це розгорнуте «Нічан» та одночасно натяк на малу відвідуваність борди. Зображується як похмура, зсутулена дівчина з трохи скуйовдженним волоссям та синцями або мішками під очима від сидіння в мережі вночі. Іноді має величезні навушники. Щодо кольору волосся так і не дійшли згоди (він змінюється від балкитно-сталевого до світло-синього), але очі в неї яскраво-блакитні. Нічия та Маск-Кіт знаходяться у дружніх відносинах.
Нічанокотик — намальований безосібним художником маскот нового Нічану. Не має ні історії ні характеру, просто символ.

Галерея

Посилання