Редагування QTV

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
 +
{{Userbox
 +
  | border = 3px
 +
  | id-c = #2487e3
 +
  | info-c = #519be0
 +
  | id = [[Файл:Ні-чян.png|45px]]
 +
  | info = <big>Ця стаття практично ідеальна та чіпати її — не раджу</big>
 +
}}
 
[[Файл:QTV.jpg|міні|Невмирущий телик, по якому щоразу фігачили молотом.]]
 
[[Файл:QTV.jpg|міні|Невмирущий телик, по якому щоразу фігачили молотом.]]
 
'''QTV''' — телеканал, що прославився своєю молодіжно-розважальною тематикою, один з перших телеканалів, що ознайомлював дітей (і не тільки) з такими явищами, як аніме, комп’ютерні ігри, реслінг та інші на просторах українського телебачення.
 
'''QTV''' — телеканал, що прославився своєю молодіжно-розважальною тематикою, один з перших телеканалів, що ознайомлював дітей (і не тільки) з такими явищами, як аніме, комп’ютерні ігри, реслінг та інші на просторах українського телебачення.
  
 
== Історія ==
 
== Історія ==
Коли канал з’явився в 2008 році, як бізнес-проєкт СТБ, то мав цікаву назву «Куй-ТБ», але в Юрія Плаксюка з’явились асоції з «Хуй-ТБ», через що він звернувся до Національної Експертної Комісії із Питань Суспільної Моралі, бо на його думку назва була не сумісна з законом України про захист суспільної моралі та у 2010 році змінив назву на «QTV». До переназви канал був спрямований на доросло-підліткову аудиторію з «Реслінгом», «Катрусиним Кінозалом» «Гінеснею», та «Хлопців з нашого села». Але після змінення назви на більш знайоме «QTV», то змінилась і політика каналу на «дитячо-підлітнову» і більшість полюбило канал саме за це. Саме з того часу на канал прийшли такі серіали, як «Декстер», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Могутні рейнджери». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність», «Зоряний Шлях», один з перших QTV просував та ознайомлював молодь з аніме («Наруто», «Аватар», «Зошит/Записник Смерті» та багато інших), серед простих мультиків були «Робоцип», «Губка Боб Квадратні Штани» та «Футурама» (який боком Футурама, не питайте), «Кіт-пес», «Ліга Справедливості», «Злюки Бобри» та багато-багато інших. Оскільки канал був дуже мудро налаштований в плані часу, після 20:00, коли всі діти вже сплять (ахах, ні) транслюють передачі передачі для підлітків та дорослих, що позначені жовтим трикутником, що також може означати «'''ДИВИТИСЯ ТІЛЬКИ З ДОЗВОЛУ БАТЬКІВ'''». В такий час йшли Американський Татко (з нього всеодно вирізали певні сцени), Південний Парк, Сімпсони. Останніх показували тільки з 23 сезон, окрім однієї серії де була пародія на Януковича, всі розуміли, що на канал введуть санкції через неї, тому не показали, але коли Янек втік з країни, гріх було не показати. Також, через останніх багатьом не дозволяли дивитись канал взагалі. Початком смерті каналу часто вважають момент, коли реслінг забрали з ефірів. Але це були ще квіточки. 31 серпня 2015 року звична всім кувалда, що ґрамселила телевізор, змінилась на дурну літеру Q, оформленну під повітряну кульку і канал прямував в діру одитячування… З 2017 року канал офіційно змінив напрямок на глядачів до 12 років, але цього не сталось! У дитячого каналу ніхто не хотів купувати рекламу, тому під тиском рекламодавців канал змінив назву на «ОЦЕ» та почав просто крутити повтори тупих серіальчиків з різних інших каналів, вікова категорія каналу змінилась на 35+… Саме це вважають тією самою смертю QTV, що нею і є.
+
Коли канал з’явився в 2008 році, як бізнес-проєкт СТБ, то мав цікаву назву «Куй-ТБ», але в Юрія Плаксюка з’явились асоціації з «Хуй-ТБ», через що він звернувся до Національної Експертної Комісії із Питань Суспільної Моралі, бо на його думку назва була не сумісна з законом України про захист суспільної моралі та у 2010 році змінив назву на «QTV». До переназви канал був спрямований на доросло-підліткову аудиторію з «Реслінгом», «Катрусиним Кінозалом» «Гінеснею», та «Хлопців з нашого села». Але після змінення назви на більш знайоме «QTV», то змінилась і політика каналу на «дитячо-підлітнову» і більшість полюбило канал саме за це. Саме з того часу на канал прийшли такі серіали, як «Декстер», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Могутні рейнджери». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність», «Зоряний Шлях», один з перших QTV просував та ознайомлював молодь з аніме («Наруто», «Аватар», «Зошит/Записник Смерті» та багато інших), серед простих мультиків були «Робоцип», «Губка Боб Квадратні Штани» та «Футурама» (який боком Футурама, не питайте), «Кіт-пес», «Ліга Справедливості», «Злюки Бобри» та багато-багато інших. Оскільки канал був дуже мудро налаштований в плані часу, після 20:00, коли всі діти вже сплять (ахах, ні) транслюють передачі передачі для підлітків та дорослих, що позначені жовтим трикутником, що також може означати «'''ДИВИТИСЯ ТІЛЬКИ З ДОЗВОЛУ БАТЬКІВ'''». В такий час йшли Американський Татко (з нього всеодно вирізали певні сцени), Південний Парк, Сімпсони. Останніх показували тільки з 23 сезон, окрім однієї серії де була пародія на Януковича, всі розуміли, що на канал введуть санкції через неї, тому не показали, але коли Янек втік з країни, гріх було не показати. Також, через останніх багатьом не дозволяли дивитись канал взагалі. Початком смерті каналу часто вважають момент, коли реслінг забрали з ефірів. Але це були ще квіточки. 31 серпня 2015 року звична всім кувалда, що ґрамселила телевізор, змінилась на дурну літеру Q, оформленну під повітряну кульку і канал прямував в діру одитячування… З 2017 року канал офіційно змінив напрямок на глядачів до 12 років, але цього не сталось! У дитячого каналу ніхто не хотів купувати рекламу, тому під тиском рекламодавців канал змінив назву на «ОЦЕ» та почав просто крутити повтори тупих серіальчиків з різних інших каналів, вікова категорія каналу змінилась на 35+… Саме це вважають тією самою смертю QTV, що нею і є.
  
 
=== Логотипи ===
 
=== Логотипи ===

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Файна Меморія, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Файна Меморія:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Отримано з http://ukrmemoria.com/QTV