Невмирущий телик, по якому щоразу фігачили молотом.
QTV — телеканал, що прославився своєю молодіжно-розважальною тематикою, один з перших телеканалів, що ознайомлював дітей (і не тільки) з такими явищами, як аніме, комп’ютерні ігри, реслінг та інші на просторах українського телебачення.
Історія[ред.]
Коли канал з’явився в 2008 році, як бізнес-проєкт СТБ, то мав цікаву назву «Куй-ТБ», але в Юрія Плаксюка з’явились асоції з «Хуй-ТБ», через що він звернувся до Національної Експертної Комісії із Питань Суспільної Моралі, бо на його думку назва була не сумісна з законом України про захист суспільної моралі та у 2010 році змінив назву на «QTV». До переназви канал був спрямований на доросло-підліткову аудиторію з «Реслінгом», «Катрусиним Кінозалом» «Гінеснею», та «Хлопців з нашого села». Але після змінення назви на більш знайоме «QTV», то змінилась і політика каналу на «дитячо-підлітнову» і більшість полюбило канал саме за це. Саме з того часу на канал прийшли такі серіали, як «Декстер», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Могутні рейнджери». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність», «Зоряний Шлях», один з перших QTV просував та ознайомлював молодь з аніме («Наруто», «Аватар», «Зошит/Записник Смерті» та багато інших), серед простих мультиків були «Робоцип», «Губка Боб Квадратні Штани» та «Футурама» (який боком Футурама, не питайте), «Кіт-пес», «Ліга Справедливості», «Злюки Бобри» та багато-багато інших. Оскільки канал був дуже мудро налаштований в плані часу, після 20:00, коли всі діти вже сплять (ахах, ні) транслюють передачі передачі для підлітків та дорослих, що позначені жовтим трикутником, що також може означати «ДИВИТИСЯ ТІЛЬКИ З ДОЗВОЛУ БАТЬКІВ». В такий час йшли Американський Татко (з нього всеодно вирізали певні сцени), Південний Парк, Сімпсони. Останніх показували тільки з 23 сезон, окрім однієї серії де була пародія на Януковича, всі розуміли, що на канал введуть санкції через неї, тому не показали, але коли Янек втік з країни, гріх було не показати. Також, через останніх багатьом не дозволяли дивитись канал взагалі. Початком смерті каналу часто вважають момент, коли реслінг забрали з ефірів. Але це були ще квіточки. 31 серпня 2015 року звична всім кувалда, що ґрамселила телевізор, змінилась на дурну літеру Q, оформленну під повітряну кульку і канал прямував в діру одитячування… З 2017 року канал офіційно змінив напрямок на глядачів до 12 років, але цього не сталось! У дитячого каналу ніхто не хотів купувати рекламу, тому під тиском рекламодавців канал змінив назву на «ОЦЕ» та почав просто крутити повтори тупих серіальчиків з різних інших каналів, вікова категорія каналу змінилась на 35+… Саме це вважають тією самою смертю QTV, що нею і є.
Логотипи[ред.]
Телеканал змінив 2 логотипи. Останній — 3-ий за рахунком. Всі ці логотипи розміщувалися, як і до припинення мовлення, в правому верхньому куті.
Перший логотип (з 1 вересня 2008 до 21 лютого 2010 року)
Другий логотип (з 22 лютого 2010 до 30 серпня 2015 року)
Остатний логотип (з 31 серпня 2015 до 31 серпня 2017 року)
Цікаво знати[ред.]
Саме дякуючи QTV ми маємо 60 % геймерів та 80 % анімешників (Джерело).
Список аніме[ред.]
Список серіалів[ред.]
Список телепередач[ред.]
- Куй-Парад
- Бебапедія
- Куй-fiction
- Куй-камера
- Гіннесня
- Хлопці з нашого села
- Чоловіча правда
- 1000 способів померти
- Побачити все
- Алло гараж!
- Воїн усіх часів
- WWE Raw
- WWE SmackDown
- WWE NXT
- UFC
- Ігроманія
- Ігронавти (власне виробництво)
- FAQ
- Від гвинта!
- Ліга суперкарликів
- Шлях Реслера
Куточок ностальгії[ред.]
|
(link) Момент смерті телеканалу
|
|
|
|
|
|