Хеллсінг

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Геллсінґ — манґа від Хірано Коти, який раніше займався хентайною манґою. «Геллсінґ» виходив із 1997 до 2008 року в японському журналі Young King Ours. Загалом є 10 томів. Історія розповідає про протистояння трьох організацій: ордену королівських протестантських лицарів «Геллсінґ», ХІІІ секції Ватикану «Іскаріот» та останньому батальйону Третього Райху, «Мілленніум». Саме ці організації і є головними героями. У манзі повно крові, насилля й абсурду. Манґа є продовженням роману Брема Стокера «Дракула»: директорка організації «Геллсінґ», сер Інтеґра Геллсінґ — дочка Абрагама ван Гелсінґа, а вампір Алукард (козир «Геллсінґу» в знищенні вампірів) не хто інший, як сам граф Дракула, якого піддали дослідам і схилили на бік людей.

За мотивами манґи на початку 2000-их студія GONZO Digimation зняла аніме-серіал на 13 епізодів. Проте через те, що на момент початку створення серіалу були завершеними тільки перші 3 томи, сюжет сильно відрізняється від манґи. Повністю вирізали організацію вампірів-нацистів «Мілленніум». Серіал менш абсурдний, ніж манґа, проте досить атмосферний.

А от ОВА-серіал, який виходив з 2006 по 2012 рік, є ідеальною адаптацією манґи. Над ним працювали студії Madhouse, Rondo Robe, Satelight, Wild Geese та Geneon. Не вирізано й не змінено нічого (за винятком порядку деяких сцен), а деякі моменти навіть доповнено. ОВА вирізняється неймовірною жорстокістю й кривавістю; це один з тих рідкісних випадків, коли аніме-адаптація кривавіша за саму манґу. У «Геллсінґ» ОВА 10 епізодів тривалістю від 40 до 65 хвилин. Персонажі, як і в манзі, вирізняються неймовірною харизмою, практично немає нудних персонажів. Перші два епізоди дуже атмосферні, а з 5 епізоду починається дуже різка зміна атмосфери

Українською «Геллсінґ» (серіал 2000-их) показували на телеканалі «Тоніс» та на QTV (там вже «Геллсінґ» ОВА, але тільки перші 4 епізоди).

Персонажі[ред.]

  • Алукард (також відомий як Дракула та Влад ІІІ Цепеш) — головний козир організації «Геллсінґ», а заодно і секс-символ тайтлу. Вирізняється значним цинізмом і любов’ю до того, щоб з нього робили решето. Можливо, фанат БДСМ, оскільки називає Інтеґру Геллсінґ своєю володаркою і хазяйкою. По приколу обернув поліцайку Серас Вікторію на дракуліну (простреливши перед тим їй легеню). Здатен перетворюватись на чорного пса. А ще вивільняти військо мертвих. Володіє неймовірною живучістю, а в кінці так узагалі стає безсмертним.

Також має форму миленької 14-річної лолі. Головний суперник — отець Андерсон. Зброя Алукарда — два 16-кілограмові 39-сантиметрові пістолети. А ще в Алукарда є форма Влада ІІІ Цепеша, у якій в нього найсексуальніші вуса за всю історію аніме.

  • Інтеґра Фербрук Вінґейтс Геллсінґ — онука самого сера Абрагама ван Гелсінґа, одного з головних героїв «Дракули» Брема Стокера. Створює парадокси, наприклад, згадує про існування вищезгаданого Брема Стокера у всесвіті «Геллсінґу», хоча якраз там події «Дракули» — реальність; тобто, Брем Стокер там історик? Хоча й на момент подій «Геллсінґу» Інтеґрі 22 роки, виглядає на 40-річну бабу. Інтеґра вважає себе жінкою зі сталі, а ще злиться, коли її порівнюють з Марґарет Тетчер. Не любить нацистів і католиків. Обожнює віддавати Алукарду наказ «Знайти і знищити».
  • Серас Вікторія — няшка-обіймашка, типовий протагоніст шьонену, але чанка. Має великі цицьки. Сирота, батьків на її очах убили (злочинець отримав виделку в око, ясно, що він не вибрав дати раз у зад). А потім трахнули труп її матері. Веселе дитинство. Згодом пішла працювати в поліцію, коли почалися події «Геллсінґу», її ледь не зґвалтував священик-вампір (ги-ги, хоча вона й не маленький хлопчик). А потім їй прострелив легеню Алукард, щоб убити священика-вампіра. А ще пізніше перетворив Вікторію на дракуліну, свою слугу. Вона згодом стала улюбленицею всіх найманців (вони її хотіли пустити по колу, але їх до того повбивали). Мала проблеми з питтям крові, доки не вбили капітана найманців, який весь час до неї домагався; тим не менш, вона в нього закохалася. Улюблена зброя — велетенська снайперська гвинтівка з протитанковими снарядами.
  • Отець Александр Андерсон — відбитий на всю голову католик-фанатик. Можливо, педофіл. Його вік невідомий. Головний супротивник — Алукард. Андерсон прославився тим, що дуже часто й ефектно волає «Амінь!». Також він паладин ватиканської секції ХІІІ «Іскаріот». (Їх можна вважати терористичним угрупуванням, оскільки вони підривали себе з криками «Аллах ак…», ой, тобто «Амінь»). Наприкінці свого життя проштрикнув своє серце цвяхом Гелени, через що в нього зі спини проросли тентаклі, тобто терен. А потім Алукард вирвав і розчавив цому серце.
  • Майор — шизонутий блондин, ще й меха-нацист. Жахливо тлустий. Служив у «СС» в часи Другої Світової. Одного разу його знайшов геніальний професор, якого всі називають «Док», (Цей Док ще й створив Лецтес Батальйон) і вдосконалив товстуна. Хоча це не допомогло йому з влучністю, але зате він не старіє. На мармизі постійно усмішка від вуха до вуха. Обожнює розпинатися про те, як любить війну. Єдина мета (і любов) Майора — війна. А ще перемога над Алукардом. Для цього він створив нацистську організацію «Мілленніум», тобто останній батальйон Третього Райху (Лецтес Батальйон). На середині сюжету нападає на Лондон і проводить там геноцид.
  • Шредінґер — нацистський котохлопчик. Трап. Фембой і расист одночасно. Названий на честь експерименту Шредінґера, його суть в тому, що цей котохлопчик одночасно всюди й ніде. Через це його практично неможливо вбити. Любить з’являтися поплічникам «Мілленніуму» перед їхньою смертю. У кінці покінчив зі собою, щоб його крові випив Алукард, який таким чином увібрав сутність Шредінґера. Через це Алукард зник на 30 років; йому довелося вбити всі мільйори душ, які він мав, крім своєї та душі Шредінґера. Це й був план Майора зі знищення Алукарда. У результаті, план провалився, бо Алукард за 30 років повернувся, і став повністю безсмертним, оскільки також отримав здібності Шредінґера.