Кекістан

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Республіка Кекістан
Flag of Kekistan.png
Прапор
Інформація
Дата існування2015 – наш час
Форма правлінняДемократія
Офіційні мовиАнглійська, італійська, єгипетські ієрогліфи
Офіційна релігіяЦерква Кека
ВалютаБіткоїн
Національний спортКатання на лижах по піску
Національний напійMountain dew
Національна тваринаЖабеня Пепе
СтолицяКекстантинополь
Теоретична карта Кекістану.

Республіка Кекістан — країна створена користувачем 4chan яка отримала політичне трактування в США в рамках руху альтернативних правих. Кекістанці позиціонують себе як творці іронічного, трольського контенту.

Походження та історія[ред.]

Назва Кекістан є з'єднанням слова «кек» і суфікса-стан, який в перській мові позначає «місце для…». Згідно зі статтею Яна Мілза Ченга на сайті Heat Street, кекістанці позиціонують себе як «шитпостери», тобто творці іронічного, тролльського контенту.

Термін «Кекістан» придумали на 4chan ще в 2015 році. У січні 2017 року ютубер Карл Бенджамін, відомий під псевдонімом Sargon of Akkad усвідомив, що «шитпостери» технічно відповідають вимогам до етнічної групи для перепису населення Великобританії. Він зв’язався з Національною статистичною службою Великобританії і зажадав включення кекістанців в перепис. Після виходу відео на цю тему мем почав своє стрімке поширення з хештегом #FreeKekistan («Волю Кекістану»).

В кінці 2016 і в 2017 роках сатиричний етнос отримав політичне трактування в США як знак альтернативно правих активістів, які протестують проти політичної коректності. Кекістанці навіть придумали собі національний прапор: він створений за образом нацистського військового прапора із заміною червоного кольору на зелений, Залізного хреста — на логотип 4chan, а свастику — на стилізоване «KEK»).

Військова історія[ред.]

В історії Кекістану норміси і ліберали вторглися в Кекістан і були на межі захоплення Кекстантинополя, але Кекістан врятували Дональд Трамп, Найджел Фаррейдж і велика людина Томмі.

У реальному житті вони брали участь у багатьох битвах з Антифа в таких містах, як Берклі, Каліфорнія і Бостон.

У кожній спробі їм вдавалося стримати лібералів проти надмірно багатих шансів навіть на те, щоб їх головний генерал був заарештований під час третьої битви за Берклі на мітингу за свободу слова. Незабаром після цього Кекістан звільнив місто.

У Кекістану є великий флот з 400 лінкорами та 80 підводними човнами.

У Кекістану є 400 одиниць ядерної зброї.

Влада[ред.]

Kek trump.jpg

Політика[ред.]

Вся історія Кекістану була заснована на політиці правого крила або Лібертаріанській політиці. Багато людей в США піддавалися критиці з боку лівих і феміністок. Сотні людей в Інтернеті втомилися від лівацької цензури і лівого божевілля. Мультяшна жаба на ім’я Пепе (створена Меттом Ф’юрі) стала центром правого крила або в деяких випадках нацистських мемів. Це призвело до того, що Пепе став символом політичної некоректності. Навіть сьогодні, він як і раніше залишається символом для всіх кекістаців.

Під час виборів Гілларі Клінтон зробила зауваження про те, що альт-праві були расистами. Один з кекістанських консерваторів крикнув: «Пепе!». Це тільки ще більше привернуло увагу до Кекістану.

З 2019 року президент Кекістану Тайрон пішов у відставку, F.

Космічна програма[ред.]

Кекістанці стверджують, що успадкували існуючу космічну програму Форчану, тому з таким рівнем розвитку вони повинні бути в змозі відправляти живих тварин у високі шари атмосфери. Проте його існування поки не підтверджено.

Армія[ред.]

У Кекістані найбільший у світі військовий бюджет. У 2016 фінансовому році було виділено $ 580,3 млрд на фінансування Міністерства оборони і «зарубіжних надзвичайних операцій» у війні з тероризмом. Найчастіше у війнах використовують диванні війська, бо це найсильніший та найбільший тип військ.

Культура[ред.]

Кек[ред.]

У середовищі користувачів 4chan сформувалася пародійна релігія (культ Кека), заснована на поклонінні жабі Пепе, яка сталася від співзвуччя жаргонного позначення сміху і імені давньоєгипетського божества темряви Кек (або Кук).

Жабеня Пепе[ред.]

Основна стаття: Жабка Пепе

Персонажа було створено американським художником Метом Фюрі, а мемом персонаж став після появи коміксу Boy’s Club #1. Автор опублікував комікс на Myspace 2005 року.

У коміксі Пепе мочився зі спущеними штанами із фразою «feels good man» ((англ.) «Кайф, чуваче»). У 2006 році було надруковано видання постів із Myspace.

Пепе згодом з’явився у грі Gaia Online. У 2008 році зображення з сторінки коміксу Пепе завантажили на дошку /b/ у 4chan. Цей пост став популярним, користувачі 4chan переробляли обличчя Пепе і змінювали фрази під ним, найпопулярнішими були фрази пов’язані з такими емоціями: меланхолія, гнів і здивування. Також обличчя було розмальовано, оригінальний Пепе був чорно-білим, а тепер став зеленим з коричневими губами та інколи у синій сорочці. Мем «Feels Guy» він же «Wojak» як правило, використовувався для зображення меланхолії і тому часто зображувався з Пепе у користувацьких коміксах і малюнках.

2015 року Пепе став ще популярнішим, завдяки 4chan його зображення безліч разів перемальовувалось фанатами, зображення, та навіть малюнки намальовані від руки, були виставлені у продаж на eBay і опубліковані на Craigslist. Користувачі 4chan називали тих, хто використовував мем поза форумом як «normies» — особи, які не мають психічних розладів, або ті, хто є частиною культурного мейнстриму. Пепе опинився на № 6 у списку Daily News and Analysis — найважливіших мемів і найпопулярніших постів у Tumblr.

2016 року протягом президентських перегонів у США асоціювання Пепе з кампанією Дональда Трампа, білим націоналізмом і альтернативними правими висвітлювалось у багатьох новинних аґенціях. У травні 2016 року журналістка Олівія Нуззі видання The Daily Beast написала, що «перетворення Пепе в знак білого націоналізму» було метою деяких альтернативних правих. У вересні 2016 на сайті кампанії Гілларі Клінтон з’явилась стаття, в якій Пепе описувався як «символ, асоційований з перевагою білих» і звинуватила кампанію Дональда Трампа за підтримку і просування мема.

Відеогалерея[ред.]

(link) Гімн Кекістану
(link) Армія Кекістану на війні з лівими