Death Note

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Зошит смерті)
Перейти до: навігація, пошук
Fffuuu.png

Забагато ненависті!
У цій статті забагато ненависті. Не треба ненавидіти сабж, він такий класний.


Головний герой — Ягамі Райто (ні, він не такий йобнутий, яким здається)

Death note (デスノート, десуното, «Записник смерті»[1]) — японське аніме і манга, через наповнене край псевдофілософським підтекстом. Серйозно сприймається детективом серед дітей середнього шкільного віку.

Зміст

[ред.] Сюжет

Принцип роботи записника смерті

Отже, сюжет такий: звичайний японський школяр Ягамі Лайт РАПТОВО знаходить зошит, за допомогою якого можна без жодних наслідків знищувати будь-яку особу, яку ти знаєш в обличчя і знаєш ім’я. У зв’язку з цим він вирішив стати Богом Нового Світу і знищити усіх, хто на його думку поганий, і почав вбивати усіх злочинців, про яких показували по телевізору.
Щоб перемогти його, на сцені з’являється звичайний японський школяр геніальний детектив на ім’я Еру Л. Ще з’являється Рюк — шінеґамі (бог смерті з паралельного світу демонів), хазяїн зошита, який дарує повний карт-бланш Лайту, за умови, що він сам помле від зошита смерті у кінці, Міса — тупа модель з повадками шльондри і багато інших цікавих особистостей.
Усі вони на протязі усієї оповіді б’ються за Велику Справедливість (у кожного свою), демонструючи час від часу різні грані тупості чи розуму.

[ред.] Персонажі

Був свого роду неймфагом — постійно вбивав людей лише серцевим приступом, щоб люди помітили його. І вони його таки помітили, почавши створювати сторінки, присвячені йому в інтернетах.
Щодо цього, тут варто згадати саму історію. Справа у тому, що замовивши демонічний зір, ти віддаєш половину свого життя на користь бога смерті. Але у ході розвитку сюжету Бог смерті також віддав своє життя за неї, і тому вона отримала собі половину життя демона. Тому невідомо, хто ще в кінці залишився у програші.

[ред.] Найтупіші моменти

[ред.] Цікаві факти

[ред.] Just As Planned

(link) Власне в аніме

Найвідоміший мем, пов’язаний з аніме. Just as planned (計画通り![keikaku dōri!] (буквально: згідно плану) пролунало у 24 епізоді аніме, коли сюжет різко доходить до якісно нового витка. Сьогодні використовується для того, щоб показати запланованість зачасту рандомно відбувшихся подій.

Багато фансабберів, взагалі вирішили не переклади слово 計画, записували всю фразу як: «все йде по кейкаку», а в кутку дописуючи: (прим. перекл. кеікаку — план), звісно just for lulz.

[ред.] Галерея

[ред.] Посилання

[ред.] Примітки

  1. Але в офіційному українському перекладі чомусь «зошит смерті»
  2. Тут варто додати, що це досить поширена практика в аніме — використовувати назви відомих торгівельних марок з деякими незначними змінами у назві (наприклад сигарети Warlboro у NHK). ІРЛ це відтворюють китайські торговці.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти