Polandball

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
різдвяне групове фото
Привітання зі статті на драматиці
з Покемонів
Засніжена Польща

Pollandball - серія малюнків у стилі комікс. Походять з розділу /int/ форуму Краутчан. Малюнки мали на меті масовий гузнобіль усіх користувачів з Польщі. Зараз у коміксах з'являється не лише Польща, але й усі країни, які лише є на цій планеті. Власне, ті, яких немає, також з'являються.
Комікси підписуються англійською мовою, бо на меті мають бути показаними людям з усіх куточків планети. А оскільки далеко не кожен, хто малює ці комікси, є англомовним, то часто викликають дупобіль не лише у Польщі, а й в усіх англомовних читачах.
Тут я зібрав велику кількість коміксів, і можете бути впевненими, це найбільша колекція у світі, я гарантую вам це!

Зміст

[ред.] Про комікси

Канонічно мальнки малюються у MS Paint. До речі, дуже рідко кола є правльні - зазвичай вони малюються рукою, що трясеться. Ще часто замість дітери L пишуть R. З чим це пов'язано - автору невідомо. Можливо це через те, що у японців немає звуку Л і усі слова, в яких є ця літера, вимовляють з Р.
Отже, у коміксах головними героями є так звані Кантріболи (Countryballs) - Кола, розмальовані у кольори якоїсь країни з очами. Інколи ще з руками/ногами/ротом/чимось ще. Є лише кілька винятків:

Це Волторб - Покемон. Ні-ні, він не поляк

Головними темами малюнків є:

Poland cannot into space - підмем, який розпочався з картинки, на якій усі країни втекли до космосу через те, що на планету летів астероїд. Усі... крім Польщі. через те, що Polland cannot into space - Польща не може до космосу. Картинка отримала надзвичайну популярність і породила фрази на кшталт "Something cannot into Something". Приклади:

Потім були намальовані комікси, які зображували подальші події оригінального коміксу з позитивними для Польщі результатами і негативними для усіх інших (мабуть, намальовані поляками), а також зовсім інші комікси, але з цією ж ключовою фразою.

Також деяку тему для коміксів дав відомий польський неймфаг Вояк (Wojak), який ненавидів москалів, обожнював Польшу, а також був закоханий у британку Шарлоту (Charlotte)

[ред.] Галерея: Poland cannot into space

[ред.] Гелерея: Countryball

Kosovo poland.jpg

[ред.] Галерея: Planetball

Роль Польщі у цих коміксах, здається, виконує Плутон, який раніше вважався планетою, але з розвитком технологій цього статусу позбувся.

[ред.] Галерея: Скандинавський аналог

[ред.] Див. також

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти