Обговорення:Оротандр

Матеріал з Файна Меморії
Версія від 22:52, 20 червня 2021, створена 139.99.159.11 (обговорення) (Жироблядатре, запам'ятай що тут не твій власний бложик, де можна банити незгодних.)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Перша війна редагувань на Новій Меморії, лїл. Краще підіть займіться чимось корисним™, роботи непочатий край. --Франкотик (обговорення) 23:31, 23 травня 2021 (EEST)

Я намагаюся, але місько чомусь вважає меморію своїм власним майданчмком для розповсюдження брехні про нібито справедливі бани від оронгутандра які всім так подобались.
ІМГО (ще раз, ІМГО, я не втручаюся в срач і в діяльність учасників на Меморії), занадто по-дурному писати щось типу "жироблядей" чи "зеленої пизди", натомість можна було би вже щось нове вигадати, а ще краще з пруфами та аргументами розірвати цю персону, але діло ваше. Я ж прошу лише не зациклюватися на вічних відкатах в історії редагувань. Гарного вечора, в разі чого вибачте. --Франкотик (обговорення) 17:13, 24 травня 2021 (EEST)
Звісно стаття явно буде доповнюватись і редагуватись. Взагалі на момент мого першого прочитання неї там була явно провокативна історія про справедливість банів розданих сабжем проти так званих форсерів, де власне і вперше згадується про т.з. "зелену пизду" в явно викривленому контексті. Зараз же просувалось явне заперечення реальності щодо альтернативних прізвиськ сабжа і впроваждення вордфільтрів, яке на мою скромну думку має бути виправлене. Так що я сподіваюсь ми таки зможемо викорінити невігластво і акцентувати на реальних фактах. Думаю сьогодні-завтра допиляю розділи про минуле жироблядатра, його пости після 2014 з смоктачу, поїздки в Білорусь після окупації ітд. Сподіваюсь що цей місько вспокоїться і не буде видаляти написане через свої тригери.
Білорусь ж навіть за Лукашеску не визнала Крим російським, і поставляла нам зброю, але то таке, оффтоп. Чи збираєшся ти дописувати інші теми на Меморії, до речі? --Франкотик (обговорення) 18:51, 24 травня 2021 (EEST)
Білорусь це союзна держава рфії номер один, вони навіть не мають внутрішніх кордонів між собою. В інші теми дописувати буду якщо буде відчуття спроможності зробити якийсь позитивний внесок. Або якщо знайдеться якась цікава тематика аби дослідити питоння - майже 100% так.

Не сріть![ред.]

Перестаньте писати це лайно, ліл, не говорю, що мої статті ідеальні або хоч "нормальні", але це вже реально висери. Ніякої об'єктивності, написи капсом, простий дупобіль, що вибачте на слові, в стилі Драматики. Або напишіть щось гідне або я, коли, звісно, знайду часу - все це витру та перепишу. -- З повагою Дирчик Живчик (обговорення користувача) - 26.05.2021, 19:50 (середа).

Навіть Марка це заїбало. Зупиніться. --Франкотик (обговорення) 20:05, 26 травня 2021 (EEST)
Жирчика* -- Дирчик Живчик (обговорення користувача) - 26.05.2021, 20:43 (середа)

Звернення[ред.]

Чи хочете ви, хлопці, що воюють за правду про Оротандра, приєднатись до загальноактивних писак Меморії? Ми були б щасливі новим, адекватним, дописувачам. -- Дирчик Живчик (обговорення користувача) - 27.05.2021, 16:46 (четверг)

Шо по пруфам[ред.]

Шановний 37.52.15.140, в мене питоння по редагуванню "15:38, 27 травня 2021‎" - звідки інфа що жиратра по батькові саме сергійович?

Звідси.

Лілд, не знаю що ви вичитали і де, але коли я особисто спитав Деймоса про причину повернення Нічану та Меморії, він сказав, що причини немає, просто щоб були. Просто. Щоб. Були. А не для епічних схваток з Оротандром та маштабних бірдовійн. --Дирчик Живчик (обговорення користувача) - 28.05.2021, 00:08 (п'ятниця)

переписав трохи, щоби уточнити --MiskoGe (обговорення) 08:28, 28 травня 2021 (EEST)
Міську, не вплутуй мене у срач. Це правда лише частково, так то я просто вирішив допомогти з Меморією, бо давно була ідея (у Деймоса в тому числі) відродити це діло. А бан на Драматиці лише прискорив процес, хоч я і планував розвивати Драму. --Франкотик (обговорення) 10:37, 28 травня 2021 (EEST)
Тепер поясніть - хто такий Дирчик, Живчик, Жирчик і чому мене ним називають? -- -- Дирчик (обговорення користувача) - 28.05.2021, 11:16 (п'ятниця)
прийду додому - поясню. Проте я так і не допер, хто саме (окрім того посту кількатижневої давнини) тебе жирчиком називає. --MiskoGe (обговорення) 13:06, 28 травня 2021 (EEST)
словом, діло було так. У 2019, коли я, кавун, ще кілька нубів ганяли хуї на покривачі, якийсь хій (зватимемо його словник) на /у пропонував писати словник бордосленгу. Десь приблизно в той ж час в /б хтось вживав слово яромирити в якості наярювати (це не пов'язано було з словником, швидше за все то було завдяки голодним іграм). Відповідно слово досить органічно ввійшло в КТС (так звалось видання словника). Проблем по суті тоді ще не було жодних. Моєю помилкою було понести тред про створення ктс на файнач і (тоді ще) гіперчан, бо саме тоді проблеми і з'явились, і не тільки для ктс. Далі буде. --MiskoGe (обговорення) 17:55, 28 травня 2021 (EEST)
"Хтось вживав", ви тільки но гляньте - пиздить і не червоніє. Це слово ніхто не вживав, про це неодноразово було сказано в тредах лайника, та й просте гугління і хронологічний аналіз про це кажуть. Схиляюсь що це скоріш за все була вигадка хуячів-словотворців новоязу, можливо самого лайника.
це слово вперше вжили в /б 29.08.2019, а внесли тільки в фінальну версію всередині вересня. Тож брешеш тут саме ти. --MiskoGe (обговорення) 01:46, 29 травня 2021 (EEST)
Перша згадка схожого слова в кінці серпня в ктс треді "22-08-19 о 22:30:21 "Яромижити - підлабузнюватись", його взагалі ніде не було раніше (та і після, ліл) і воно виключно з ктс вилізло. Після цього схоже за звучанням слово всього один раз хтось написав в /б 29.08.2019 , знову ж таки хочу наголосити про єдиноразовість цієї акції. Але цього вистачило і вже через тиждень жиродебіли полізли хуячити словничок і черговий хуячер на початку вересня (05.09 [1]) вже додає туди один раз використану варіацію (яку не виключено сам же за тиждень до того і написав 29.08.2019) в чорнову заготовку так званого словника , її закономірно прискіпливо оглядають на початку наступного треду, виносять очевидний вердикт про недолугість цієї жироблядської хуїти. Тим часом жиродебіл з цього ж треду забігає в інші розділи і розповідає про новий сленг жиродебілів, знову ж таки посилаючись на ктс як на якийсь канон. Ось і вся історія з хронологією. Ти можеш продовжувати розповідати свої побрехеньки всім що "хтось вживав слово яромирити в якості наярювати" до ктс ніби це було масове явище, але це не так, те саме і про "слово досить органічно ввійшло в КТС" "органічно". "Проблем по суті тоді ще не було жодних" звичайно їх не було окрім тих, що вони були описані в перших критичних постах 2го треду ктс, але жиролизи не бачили очевидних проблем, як і зараз вони не бачать їх з орангутандром.
не один раз, а саме вперше. Вдруге слово вжито знову в /б того ж таки 5 вересня, результатом чого стало внесення його до словника. А твій бомбак щодо цього з цим всім "БРЕЕЕЕЕШІІІІІТИИИИ1111111111" тут є недоречним. --MiskoGe (обговорення) 10:38, 29 травня 2021 (EEST)
Брехня саме в тому, що нібито це слово вживали(1-2 рази це не вживання, це марення хуячів), як і деяку частину інших натягнутих на сову і вигаданих слів з того т.з словника. Загалом, потужно ти виправдовуєш жиродебілів з новоязом- тобто використав 5го числа слово і одразу можна додавати його у словник як щось вагоме, а потім бігати з тим словником і нав'язувати свої жиродебільні форси всім. Алсо коли тобі тицьнули твоїм же лайном з хронологією постів це не мій бомбак, це твій пройоб, діл віз іт.
твій бомбак це коли ти одразу на всі репліки починаєш своє БРЕШІТИ11 і вигадуєш "твоє ж лайно". А, і так, перед тим, як аскону почали всі вживати, її згадали лише три рази. Так, щоб знав. --MiskoGe (обговорення) 12:44, 29 травня 2021 (EEST)
Якщо тобі показують пруфи з фактологією а ти інтерпретуєш це як бомбак знач ти не дуже адекватно сприймаєш реальність. І так, до чого тут аскона? І те коли її почали вживати(і в якому сенсі)? Це просто персонаж на хвилі голодних ігор і старих умовно тредів асконойоба який хотів придбати таке авто. Так, щоб знав. Притягнутий за вуха приклад аби зіскочити з теми, втім я не здивована.
коли я показував пруфи, ти зачало "брешіти, ніхто не вживав, три рази за тиждень це ніщо", почала вказувати на "яромижити", хоча це різні слова і тому гребу до чого це там було. Тому в даному контексті аскона це аналогія щодо вживання мему до його акцептування. Та й аскун нечасто постив. --MiskoGe (обговорення) 13:38, 29 травня 2021 (EEST)
Ти показувало пруфи що доводять твою ж неправоту. Я тобі принесла в приклад слово яромижити, яке за схожим принципом було породжене в ктс хуячами і такий приклад тут доречний бо вказує на загальний принцип укладання слів т.з ктс (слава богу покійного). Щодо аскони- вданному контексті аскона це не аналогія бо термін "яромирення" був використаний два рази в серпні - вересні того року скоріш за все одним і тим самим жиродрочером з ктс треду, на відміну від аскони про яку вже всі знали через асконойоба і поняття було досить відоме.
> Ти показувало пруфи що доводять твою ж неправоту
пиздиш, бо визнавати тріск своєї бульбашки не хочеш. Після того те ж слово вживалося як мінімум три рази до падіння гіперчану в геть зовсім не пов'язаних з ктс нитках. Тобто приблизно стільки ж разів, як і асконойоб.
Пиздиш схоже ти, бо два раза вживане яродебілом слово не привід писати що воно "вживалось" як частина лексикону спільноти (хіба що спільноти жиродебілів, яких ти так хочеш захистити). Асконойоб це не слово, це персонаж з любов'ю до техніки, він нічого не описує і не намагається увіковічнити чергову пизду. Але якщо ти жироблядина то ти навряд чи можеш осмислити різницю. Так-от.
по перше, два рази на копоривачі це багато, а після того того ж місяця ще три рази. стільки ж, скільки асконоїб форсив свою аскону за вересень 18го. і так, він саме й намагався увіковічнити аскону, і ні, жоден з цих форсерів нічого не описував. плюс бачу, що ти своїми тупими фразочками про осмислення різниці намагаєшся знецінити чужий POV, що є по бидлячому.
Яка різниця скільки разів жироблядки намагались зафорсити це слово після просування в ктс аби виправдати його присутність там? "Два рази на копоривачі це багато", ясно можеш не продовжувати. якось в тебе занадто по жиродебільному виходить виявляти свою зашореність.
"ыыыыыы хосен мосен жыроблядкы намагалыся зафорсыты шовдарь бовдарь" - оце і є зашореністю і однобокістю. Ти почало нападати на випадкових людей за одне лише слово, як якийсь терорист, як лайник. Ти почало їх просто напросто клеймити. Ти стало ними серти в десятках тредів. І ти ще смієш називати мене зашореним. Асконоїб 3 рази всього навсього згадав про аскону за вересень, і ти ніхуя. Богданоїби, з іншого боку, засрали богданою все /б навесні, і ти теж ніхуя. Збіг? Ніт. --MiskoGe (обговорення) 10:10, 1 червня 2021 (EEST)
Хосен? Мосен? Ееее, вибач, але я зовсім не розумію по жиродебільному, було б непогано якщо ти б переклало на людську мову, дякую.
"клеймити"? Після того як вони намагались клеймити і вішати ярлики на всіх незгодних з їх як виявилося нікчемною думкою, ок нехай. Алсо якщо ти вже настільки тягле до порінянь, то Богданоїби і Асконофаг свого часу не бігали з форсед мем словником як істиною в останній істанції і не посилались на нього як на авторитетне джерело, не намагались підмінити і придумати якісь нові поняття на зразок асконити чи богданити в одне рило.
"клеймили" - Якщо ти про аутоімунну реакцію на безпідставні дойоби до слів, то варто нагадати собі правило "хто як хоче так і дроче" і припинити дойоби до тих, хто вживає неологізми, тоді і клеймів не буде. А терміни асконячі і богданячі були, і за їх несприйняття клеймили ще більше.
Тобто здорова аутоімунна реакція на форс хуїти з ктс це не теж не ок? Перевір свої подвійні стандарти. "Припинити дойоби" ага, або твої дойоби назвуть форсом і забанять бо жироблядатру не подобається. Але марно сподіватись що таке як воно зупиниться на декількох несправедливо забанених, воно прийде за іншими. Ти в принципі я бачу таке саме, бо виправдовуєш і вордфільтр і бани за слова від яких в тебе сракобіль.