Відмінності між версіями «Файна Меморія:Портал спільноти»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї ві...)
 
 
(Не показані 15 проміжних версій 3 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
== Початок СтРуКтУрИзАцІї® ==
 +
Отже, ми вже трохи обросли жирком зі статей, то ж можна починати займатися і оцим паралельно, аби потім вже не розбирати авгієві стайні.
 +
 +
'''Отже, три моменти:'''<br>
 +
- плашки, навігаційні шаблони, декоративні свистоперділки;<br>
 +
- категорії! Прошу зауважити, що дерево категорій має починатися з однієї (яку можна назвати "Меморія", до прикладу) а від неї мають відбруньковуватися все менші і менші. Так ми одразу уникнемо плутаниці;<br>
 +
- треба поступово остаточно визначитися з сенсом і аспектами існування цієї вікі, зробити новий логотип і т.д.;<br>
 +
Як маєте якісь думки щодо цього всього – пишіть, а як не маєте, то співчуваю. --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 21:42, 17 травня 2021 (EEST)
 +
 +
Ця вікі — об'єктивна енциклопеція інтернет-мемів та того, що з ними пов'язано. [https://uk.wikipedia.org/wiki/Аваков_—_чорт Крапка.] --[[Користувач:Марко|Новий Жирчик]] ([[Обговорення користувача:Марко|обговорення]]) 22:52, 17 травня 2021 (EEST)
 +
 +
: Хай буде. Будемо українською версією KnowYourMeme, чи що? --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 23:30, 17 травня 2021 (EEST)
 +
: Щось типу того. --[[Користувач:Марко|Новий Жирчик]] ([[Обговорення користувача:Марко|обговорення]]) 00:58, 18 травня 2021 (EEST)
 +
:: А що на рахунок всього іншого? Вже написали багато статей про сайти, робити навбокс для них? Чи робити окремий навбокс про іміджборди? І всяке всяке таке, не терпиться вже почати цим займатися. --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 13:53, 18 травня 2021 (EEST)
 +
:: Щодо категорій. Буде добре поділити все на категорії і підкатегорії. Наприклад, можна Меморія->УРЖ/Тирнети. Бо потім розставляти все то морока. Скажімо, категорія "Політика", там уже ділимо на мемних людей (Ківа, Трамп, мб хтось із кацапів тощо), меми власне політики (натиск бажано на українську робити, але про бусурман теж можна), якась бордохуйня типу Пині чи +15 рублів, ітеде ітепе. Тільки не знаю, наскільки такий підхід є правильним. Можна просто накидати якихось мемних чуваків, макроси, тощо, тощо, тощо. Почати можна із загальновідомих понять і з чогось актуального. Скажімо, ляпнув Ківа вкотре якусь феєричну хуйню, над якою угорають кілька тижнів — окі-докі, пора писати статтю. А які у вас думки? --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 18:21, 18 травня 2021 (EEST)
 +
----
 +
Почав категорії.
 +
*[[:Категорія:Аніме‎]]
 +
*[[:Категорія:Медіа‎]]
 +
*[[:Категорія:Меми]]
 +
*[[:Категорія:Сайти]]
 +
*[[:Категорія:Іміджборди]]
 +
*[[:Категорія:Персоналії]]
 +
*[[:Категорія:Відеоігри]]
 +
*[[:Категорія:Людство]]
 +
 +
Будемо згодом розширювати і роздроблювати їх, але це поки базове. Розставляйте в статті. --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 18:56, 27 травня 2021 (EEST)
 +
 +
Кому не лінь - додайте різних пікчурів, відосів та ін. https://ukrmemoria.com/Падон
 +
== Гості з Драматики ==
 +
 
Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї вікі.
 
Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї вікі.
  
Рядок 7: Рядок 38:
  
 
Всього найкращого!
 
Всього найкращого!
 +
 +
 +
Не знаю, що скажуть Деймос з Франкотиком, але я б не хотів (категорично), щоб Меморія була додатком Драматики. Ти сюди приперся, щось вимагаєш, наче з тебе деруть гроші за гост сайту чи щось подібне. Я бачу Меморію, як красиву та самостійну Енциклопедію, а не додаточком Драматики, що є Енциклопедією Жироблядачу, де і з першої і з другої сторони стіна модерастії. Дякую.
 +
 +
Нє прішол сюда за тєм, шоби троліть вас ілі какімта образам саздавать нєудобства, но сія страна мєртвораждьонна. Прастітє. Ета нє патамуша ви нє можетє, а патамуша щяс 2к21. Ета нє 1918 і даже нє 1941, када Україна нє била єщо полнастью вліта в нашу браццкую общнасть. Щяс у нас адін язьік, культура, у нас адна страна била! В космас лєталі! Зачєм вам ета Украіна? Кітайци робатов учат піздєть па руцкі! Шо ви вообщє с сєрйозним єбальнікам какієта нациі абсуждаєтє? І пажалуста нє нада в [https://m.traditio.wiki/Русофобия русафобію], ета лавушка самаабмана.<br>
 +
:Сама Расія ета мнаганациальная імпєрія, каторая сущєствуєт чіста па інерциі. І пусть сущєствуєт. Но желаніє саздать "сваю нацию" в 2021 — нєздароває.
 +
Но єсть адна ніша, на каторай єсть смисл работать. Ета указаніє на факт авторітарізма в Расіі. С етага можна заработать хлєб. Тоєсть я прєдлагаю рассматрівать Украіну как втарую, дємакратічєскую Расію, працеси в каторай могут помочь Расії пабєдіть Путєна, іба дубінкі больна бьют. Крим нє аддадім, ета Расія. Штоби в лучшиє врємєна снова жить в адной магучєй странє.
 +
:Імєнна аб етам і нужна била думать послє майдана. Нє будьтє к нам такіє русафобскімі [https://m.traditio.wiki/Украинобесие украінабєсамі], а дєтальна і с пруфамі апісивайтє факти прєступлєній путєнскова рєжима протіф русскіх. Пусть Путєн начньот думать прєждє чєм піздіть нас дубінкамі!
 +
 +
Всєво наілучшево!! --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 12:18, 28 квітня 2021 (EEST)
 +
 +
 +
Аналогія дуже погана. Але іншого я від тебе і не чекав. Нічого, матимеш років 30, озирнешся назад і, якщо встигнеш проїбати роки на цю лурочку, зрозумієш, наскільки це було нерозумно і даремно. А поки тішся травестіями і думками про те, що "нас не чують і ненавидять".
 +
 +
[[Користувач:Слава Кропивачу|Слава Кропивачу]], якщо тобі це не подобається, то просто йди нахуй, не проявляй мозахізм. --[[Користувач:Марко|Марко]] ([[Обговорення користувача:Марко|обговорення користувача]]) 11:40, 15 травня, 2021 (ЕЕST)
 +
 +
: То не аналогія, а просто дурний РоФл™, що прийшов мені в голову при прочитанні твого талмуда. Не варто всі мої слова сприймати настільки серйозно. Вдалого дописування, може тобі тут сподобається.
 +
: Що ж до Марка, то твоя реакція занадто неадекватна. Аж мені неприємно стало.
 +
: Всім добра. --[[Користувач:Франкотик|Франкотик]] ([[Обговорення користувача:Франкотик|обговорення]]) 14:18, 15 травня 2021 (EEST)
 +
 +
Пиздець, я неадекват. Хех.--[[Користувач:Марко|Марко]] ([[Обговорення користувача:Марко|обговорення користувача]]) 11:40, 15 травня, 2021 (ЕЕST)

Поточна версія на 12:46, 29 травня 2021

Початок СтРуКтУрИзАцІї®[ред.]

Отже, ми вже трохи обросли жирком зі статей, то ж можна починати займатися і оцим паралельно, аби потім вже не розбирати авгієві стайні.

Отже, три моменти:
- плашки, навігаційні шаблони, декоративні свистоперділки;
- категорії! Прошу зауважити, що дерево категорій має починатися з однієї (яку можна назвати "Меморія", до прикладу) а від неї мають відбруньковуватися все менші і менші. Так ми одразу уникнемо плутаниці;
- треба поступово остаточно визначитися з сенсом і аспектами існування цієї вікі, зробити новий логотип і т.д.;
Як маєте якісь думки щодо цього всього – пишіть, а як не маєте, то співчуваю. --Франкотик (обговорення) 21:42, 17 травня 2021 (EEST)

Ця вікі — об'єктивна енциклопеція інтернет-мемів та того, що з ними пов'язано. Крапка. --Новий Жирчик (обговорення) 22:52, 17 травня 2021 (EEST)

Хай буде. Будемо українською версією KnowYourMeme, чи що? --Франкотик (обговорення) 23:30, 17 травня 2021 (EEST)
Щось типу того. --Новий Жирчик (обговорення) 00:58, 18 травня 2021 (EEST)
А що на рахунок всього іншого? Вже написали багато статей про сайти, робити навбокс для них? Чи робити окремий навбокс про іміджборди? І всяке всяке таке, не терпиться вже почати цим займатися. --Франкотик (обговорення) 13:53, 18 травня 2021 (EEST)
Щодо категорій. Буде добре поділити все на категорії і підкатегорії. Наприклад, можна Меморія->УРЖ/Тирнети. Бо потім розставляти все то морока. Скажімо, категорія "Політика", там уже ділимо на мемних людей (Ківа, Трамп, мб хтось із кацапів тощо), меми власне політики (натиск бажано на українську робити, але про бусурман теж можна), якась бордохуйня типу Пині чи +15 рублів, ітеде ітепе. Тільки не знаю, наскільки такий підхід є правильним. Можна просто накидати якихось мемних чуваків, макроси, тощо, тощо, тощо. Почати можна із загальновідомих понять і з чогось актуального. Скажімо, ляпнув Ківа вкотре якусь феєричну хуйню, над якою угорають кілька тижнів — окі-докі, пора писати статтю. А які у вас думки? --Франкотик (обговорення) 18:21, 18 травня 2021 (EEST)

Почав категорії.

Будемо згодом розширювати і роздроблювати їх, але це поки базове. Розставляйте в статті. --Франкотик (обговорення) 18:56, 27 травня 2021 (EEST)

Кому не лінь - додайте різних пікчурів, відосів та ін. https://ukrmemoria.com/Падон

Гості з Драматики[ред.]

Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї вікі.

  1. Не прийшов сюди за тим, аби тролити вас чи якимось чином створювати незручності, але ця вікі мертвонароджена. Вибачте. Це не тому, що ви не можете, а тому, що це блять 2021 рік. Це вже не 2006 і навіть не 2010 рік, коли українське суспільство було постсовковим і потребувало струсу. Зараз меми змінюються зі швидкістю відео в тіктоці, а про класичну інтернет-культуру вже написані праці і все це опубліковано на вікіпедії. Біткоїн і Тесла, карл. Що ви взагалі робите в УБК з серйозними мармизами? І будь-ласка не треба в негативізм, це пастка самообману.
Сама Драматика існує чисто на інерції. І хай існує. Але прагнення створити "свою драматику" в 2021 - нездорове.
  1. Але є одна ніша, в якій є сенс працювати. Це фактування модерастії на кропивачі та драматиці. З цього можна зробити хліб. Тобто я пропоную розглядати новомеморію як енциклопедію-додаток до Драматики в частині того, що на драматиці писати не дають (самі знаєте, хто). Аби в кращі часи доповнити драму матеріалами про модерастію Оротандра.
Саме про нього і варто було створювати першу статтю цієї вікі Оротандр. Не будьте до нього надто суворі і позиційні, а детально і з пруфами описуйте факти банів/витирання постів кропивача/відкотів драматики. Хай почне думати мозком перш ніж блокувати людський потенціал на своїх ресурсах.

Всього найкращого!


Не знаю, що скажуть Деймос з Франкотиком, але я б не хотів (категорично), щоб Меморія була додатком Драматики. Ти сюди приперся, щось вимагаєш, наче з тебе деруть гроші за гост сайту чи щось подібне. Я бачу Меморію, як красиву та самостійну Енциклопедію, а не додаточком Драматики, що є Енциклопедією Жироблядачу, де і з першої і з другої сторони стіна модерастії. Дякую.

Нє прішол сюда за тєм, шоби троліть вас ілі какімта образам саздавать нєудобства, но сія страна мєртвораждьонна. Прастітє. Ета нє патамуша ви нє можетє, а патамуша щяс 2к21. Ета нє 1918 і даже нє 1941, када Україна нє била єщо полнастью вліта в нашу браццкую общнасть. Щяс у нас адін язьік, культура, у нас адна страна била! В космас лєталі! Зачєм вам ета Украіна? Кітайци робатов учат піздєть па руцкі! Шо ви вообщє с сєрйозним єбальнікам какієта нациі абсуждаєтє? І пажалуста нє нада в русафобію, ета лавушка самаабмана.

Сама Расія ета мнаганациальная імпєрія, каторая сущєствуєт чіста па інерциі. І пусть сущєствуєт. Но желаніє саздать "сваю нацию" в 2021 — нєздароває.

Но єсть адна ніша, на каторай єсть смисл работать. Ета указаніє на факт авторітарізма в Расіі. С етага можна заработать хлєб. Тоєсть я прєдлагаю рассматрівать Украіну как втарую, дємакратічєскую Расію, працеси в каторай могут помочь Расії пабєдіть Путєна, іба дубінкі больна бьют. Крим нє аддадім, ета Расія. Штоби в лучшиє врємєна снова жить в адной магучєй странє.

Імєнна аб етам і нужна била думать послє майдана. Нє будьтє к нам такіє русафобскімі украінабєсамі, а дєтальна і с пруфамі апісивайтє факти прєступлєній путєнскова рєжима протіф русскіх. Пусть Путєн начньот думать прєждє чєм піздіть нас дубінкамі!

Всєво наілучшево!! --Франкотик (обговорення) 12:18, 28 квітня 2021 (EEST)


Аналогія дуже погана. Але іншого я від тебе і не чекав. Нічого, матимеш років 30, озирнешся назад і, якщо встигнеш проїбати роки на цю лурочку, зрозумієш, наскільки це було нерозумно і даремно. А поки тішся травестіями і думками про те, що "нас не чують і ненавидять".

Слава Кропивачу, якщо тобі це не подобається, то просто йди нахуй, не проявляй мозахізм. --Марко (обговорення користувача) 11:40, 15 травня, 2021 (ЕЕST)

То не аналогія, а просто дурний РоФл™, що прийшов мені в голову при прочитанні твого талмуда. Не варто всі мої слова сприймати настільки серйозно. Вдалого дописування, може тобі тут сподобається.
Що ж до Марка, то твоя реакція занадто неадекватна. Аж мені неприємно стало.
Всім добра. --Франкотик (обговорення) 14:18, 15 травня 2021 (EEST)

Пиздець, я неадекват. Хех.--Марко (обговорення користувача) 11:40, 15 травня, 2021 (ЕЕST)