Файна Меморія:Портал спільноти

Матеріал з Файна Меморії
Версія від 10:26, 6 квітня 2022, створена Франкотик (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Сенс Меморії[ред.]

Штош. На Драматиці-Копроватиці накопичилося вже до хуя тем, про які там не можна писати. Бо злий адмінчик прийде і забанить. Серед таких тем Нічан, тролінк самого адмінчика на Кропивачі та різні абсолютно випадкові нюанси, які не сподобаються згаданому адмінчику.


Початок СтРуКтУрИзАцІї®[ред.]

Отже, ми вже трохи обросли жирком зі статей, то ж можна починати займатися і оцим паралельно, аби потім вже не розбирати авгієві стайні.

Отже, три моменти:
- плашки, навігаційні шаблони, декоративні свистоперділки;
- категорії! Прошу зауважити, що дерево категорій має починатися з однієї (яку можна назвати "Меморія", до прикладу) а від неї мають відбруньковуватися все менші і менші. Так ми одразу уникнемо плутаниці;
- треба поступово остаточно визначитися з сенсом і аспектами існування цієї вікі, зробити новий логотип і т.д.;
Як маєте якісь думки щодо цього всього – пишіть, а як не маєте, то співчуваю. --Франкотик (обговорення) 21:42, 17 травня 2021 (EEST)

Ця вікі — об'єктивна енциклопеція інтернет-мемів та того, що з ними пов'язано. Крапка. --Новий Жирчик (обговорення) 22:52, 17 травня 2021 (EEST)

Хай буде. Будемо українською версією KnowYourMeme, чи що? --Франкотик (обговорення) 23:30, 17 травня 2021 (EEST)
Щось типу того. --Новий Жирчик (обговорення) 00:58, 18 травня 2021 (EEST)
А що на рахунок всього іншого? Вже написали багато статей про сайти, робити навбокс для них? Чи робити окремий навбокс про іміджборди? І всяке всяке таке, не терпиться вже почати цим займатися. --Франкотик (обговорення) 13:53, 18 травня 2021 (EEST)
Щодо категорій. Буде добре поділити все на категорії і підкатегорії. Наприклад, можна Меморія->УРЖ/Тирнети. Бо потім розставляти все то морока. Скажімо, категорія "Політика", там уже ділимо на мемних людей (Ківа, Трамп, мб хтось із кацапів тощо), меми власне політики (натиск бажано на українську робити, але про бусурман теж можна), якась бордохуйня типу Пині чи +15 рублів, ітеде ітепе. Тільки не знаю, наскільки такий підхід є правильним. Можна просто накидати якихось мемних чуваків, макроси, тощо, тощо, тощо. Почати можна із загальновідомих понять і з чогось актуального. Скажімо, ляпнув Ківа вкотре якусь феєричну хуйню, над якою угорають кілька тижнів — окі-докі, пора писати статтю. А які у вас думки? --Франкотик (обговорення) 18:21, 18 травня 2021 (EEST)

Почав категорії.

Будемо згодом розширювати і роздроблювати їх, але це поки базове. Розставляйте в статті. --Франкотик (обговорення) 18:56, 27 травня 2021 (EEST)

Кому не лінь - додайте різних пікчурів, відосів та ін. https://ukrmemoria.com/Падон

Гості з Драматики[ред.]

Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї вікі.

  1. Не прийшов сюди за тим, аби тролити вас чи якимось чином створювати незручності, але ця вікі мертвонароджена. Вибачте. Це не тому, що ви не можете, а тому, що це блять 2021 рік. Це вже не 2006 і навіть не 2010 рік, коли українське суспільство було постсовковим і потребувало струсу. Зараз меми змінюються зі швидкістю відео в тіктоці, а про класичну інтернет-культуру вже написані праці і все це опубліковано на вікіпедії. Біткоїн і Тесла, карл. Що ви взагалі робите в УБК з серйозними мармизами? І будь-ласка не треба в негативізм, це пастка самообману.
Сама Драматика існує чисто на інерції. І хай існує. Але прагнення створити "свою драматику" в 2021 - нездорове.
  1. Але є одна ніша, в якій є сенс працювати. Це фактування модерастії на кропивачі та драматиці. З цього можна зробити хліб. Тобто я пропоную розглядати новомеморію як енциклопедію-додаток до Драматики в частині того, що на драматиці писати не дають (самі знаєте, хто). Аби в кращі часи доповнити драму матеріалами про модерастію Оротандра.
Саме про нього і варто було створювати першу статтю цієї вікі Оротандр. Не будьте до нього надто суворі і позиційні, а детально і з пруфами описуйте факти банів/витирання постів кропивача/відкотів драматики. Хай почне думати мозком перш ніж блокувати людський потенціал на своїх ресурсах.

Всього найкращого!