Файна Меморія:Портал спільноти

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Не думав, що буду першим але добре. Хотів би сказати пару слів з приводу розвитку цієї вікі.

  1. Не прийшов сюди за тим, аби тролити вас чи якимось чином створювати незручності, але ця вікі мертвонароджена. Вибачте. Це не тому, що ви не можете, а тому, що це блять 2021 рік. Це вже не 2006 і навіть не 2010 рік, коли українське суспільство було постсовковим і потребувало струсу. Зараз меми змінюються зі швидкістю відео в тіктоці, а про класичну інтернет-культуру вже написані праці і все це опубліковано на вікіпедії. Біткоїн і Тесла, карл. Що ви взагалі робите в УБК з серйозними мармизами? І будь-ласка не треба в негативізм, це пастка самообману.
Сама Драматика існує чисто на інерції. І хай існує. Але прагнення створити "свою драматику" в 2021 - нездорове.
  1. Але є одна ніша, в якій є сенс працювати. Це фактування модерастії на кропивачі та драматиці. З цього можна зробити хліб. Тобто я пропоную розглядати новомеморію як енциклопедію-додаток до Драматики в частині того, що на драматиці писати не дають (самі знаєте, хто). Аби в кращі часи доповнити драму матеріалами про модерастію Оротандра.
Саме про нього і варто було створювати першу статтю цієї вікі Оротандр. Не будьте до нього надто суворі і позиційні, а детально і з пруфами описуйте факти банів/витирання постів кропивача/відкотів драматики. Хай почне думати мозком перш ніж блокувати людський потенціал на своїх ресурсах.

Всього найкращого!


Не знаю, що скажуть Деймос з Франкотиком, але я б не хотів (категорично), щоб Меморія була додатком Драматики. Ти сюди приперся, щось вимагаєш, наче з тебе деруть гроші за гост сайту чи щось подібне. Я бачу Меморію, як красиву та самостійну Енциклопедію, а не додаточком Драматики, що є Енциклопедією Жироблядачу, де і з першої і з другої сторони стіна модерастії. Дякую.

Нє прішол сюда за тєм, шоби троліть вас ілі какімта образам саздавать нєудобства, но сія страна мєртвораждьонна. Прастітє. Ета нє патамуша ви нє можетє, а патамуша щяс 2к21. Ета нє 1918 і даже нє 1941, када Україна нє била єщо полнастью вліта в нашу браццкую общнасть. Щяс у нас адін язьік, культура, у нас адна страна била! В космас лєталі! Зачєм вам ета Украіна? Кітайци робатов учат піздєть па руцкі! Шо ви вообщє с сєрйозним єбальнікам какієта нациі абсуждаєтє? І пажалуста нє нада в русафобію, ета лавушка самаабмана.

Сама Расія ета мнаганациальная імпєрія, каторая сущєствуєт чіста па інерциі. І пусть сущєствуєт. Но желаніє саздать "сваю нацию" в 2021 — нєздароває.

Но єсть адна ніша, на каторай єсть смисл работать. Ета указаніє на факт авторітарізма в Расіі. С етага можна заработать хлєб. Тоєсть я прєдлагаю рассматрівать Украіну как втарую, дємакратічєскую Расію, працеси в каторай могут помочь Расії пабєдіть Путєна, іба дубінкі больна бьют. Крим нє аддадім, ета Расія. Штоби в лучшиє врємєна снова жить в адной магучєй странє.

Імєнна аб етам і нужна била думать послє майдана. Нє будьтє к нам такіє русафобскімі украінабєсамі, а дєтальна і с пруфамі апісивайтє факти прєступлєній путєнскова рєжима протіф русскіх. Пусть Путєн начньот думать прєждє чєм піздіть нас дубінкамі!

Всєво наілучшево!! --Франкотик (обговорення) 12:18, 28 квітня 2021 (EEST)


Аналогія дуже погана. Але іншого я від тебе і не чекав. Нічого, матимеш років 30, озирнешся назад і, якщо встигнеш проїбати роки на цю лурочку, зрозумієш, наскільки це було нерозумно і даремно. А поки тішся травестіями і думками про те, що "нас не чують і ненавидять".