Анімесексуальність

Матеріал з Файна Меморії
Версія від 20:10, 2 червня 2021, створена Франкотик (обговорення | внесок) (Створена сторінка: міні|Прапор '''Анімесексуальність''' або '''манґасексуаль...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прапор

Анімесексуальність або манґасексуальність — сексуальний потяг до персонажів з аніме/манґи. З’явилася орієнтація приблизно в 2011-му, а прапор з’явився приблизно в 2016-му році.

Варто розуміти, що якщо ти дрочиш на хентай з якоюсь Сакурою, то ти ще не анімесексуал. У цих персон все серйозно, і анімесексуалом ти можеш себе вважати лише тоді, коли любиш свого улюбленого персонажа, як свого/свою хлопця/дівчину. З гаремами те саме — якщо ти ставишся до гарему серйозно, і він для тебе важливий, то ти анімесексуал, а як ні то ні.

Доповнення[1]:

  • Анімеромантик/Манґаромантик: романтичний потяг до персонажів з аніме/манґи.
  • Animeplatonic/Mangaplatonic: платонічне тяжіння до персонажів з аніме/манґи.
  • Animesensual/Mangasensual: чуттєвий потяг до персонажів з аніме/манґи.
  • Animealterous/Mangaalterous: зміна привабливости для персонажів аніме/манґи.
  • Animequeerplatonic/Mangaqueerplatonic: дивне тяжіння до персонажів аніме/манґи.

Анімесексуальність і парафілія[ред.]

Анімесексуальність часто плутають з парафілією, але це не так банально за визначенням. Парафілії відомі як сексуальні розлади і шкідливі бажання, що часто призводять до страдань людини, що їх відчуває, і/або оточуючих.

Однак анімесексуальність зазвичай не завдає шкоди, оскільки не впливає і не сприяє будь-яким шкідливим або небезпечним діям, а є просто бажанням/потягом до того, хто не існує за межами аніме/манґи. У деяких випадках анімесексуал може відчувати певні страждання через неможливість відчувати сексуальні почуття до людей у ​​реальности, однак це не означає, що всі анімесексуали так себе почувають, і не означає, що анімесексуальність — це погано.

Анімесексуальність не включає в себе потяг до шкідливих вигаданих образів (таких як лоліти), і ті, у кого є подібні потяги, не є цільовою групою для анімесексуалів.

Анімесексуальність і радикальні феміністки[ред.]

Звичайно, існують аніме-проєкти, в яких жінки показані лише як кавайні «ня»-каючі об'єкти, але це зовсім не причина поливати все аніме брудом. Більш того, існують досить-таки про-фем аніме-проєкти. Не слід забувати відмінні риси соціуму Японської держави від Західних суспільств, і не поспішати нав’язати там свій стандарт. Високий попит на «кавайних дівчаток» (та й хлопчиків теж) багато в чому забезпечується великою кількістю самотніх людей в японському суспільстві. Справжній, справедливий японський фемінізм може бути створений тільки японками, в Японії, на розумінні ними реальних сьогоденних проблем суспільства, і на основі японської самосвідомости і нової японської феміністської філософії.

Галерея[ред.]

Богині на фоні прайд-прапору[ред.]

Примітки[ред.]

  1. https://beyond-mogai-pride-flags.tumblr.com/post/154014067050/anime-manga-pride-flags Повний список аніме-* і манґа-* прапорів з описом.