Alt-Right

Матеріал з Файна Меморії
Версія від 15:27, 11 червня 2021, створена Франкотик (обговорення | внесок) (Створена сторінка: 200пкс|міні|праворуч|Прапор [[Кекістану, найвідоміший символ альтрайт...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прапор Кекістану, найвідоміший символ альтрайтів.

Альтернативні праві, або просто Alt-Right – неформальна і часом розпливчаста група культурно правих ідеологій, які протиставляють себе мейнстрімній політиці. До ідеологій, які були класифіковані як "альтернативно праві", належать етнонаціоналізм, расовий націоналізм (особливо білий націоналізм), сучасні форми фашизму та націонал-соціалізму, але також цей термін використовується щодо залишків старих правих, правих популістів, націонал-лібералів і відверто анти-соціалістичних рухів.

Хоч спочатку цей термін і був правим, цей термін звинувачували у тому, що він використовується прогресивістами проти правих для прирівнювання будь-якого, хто стоїть праворуч від неоконсерваторів, до нацистів. У свою чергу, термін «Alt-Lite» використовувався для позначення груп, які, будучи противниками мейнстрімної політики, не виявляють симпатії до політики фашизму і етнічного націоналізму.

Представлені як альтернатива основному американському консерватизму, альтрайти відомі своєю голосною підтримкою кандидата в президенти США від республіканців у 2016 році Дональда Трампа та використанням мемів на політичних форумах типу /pol/ Форчану чи /r/The_Donald на Реддіті.

Історія[ред.]

Основи[ред.]

Хоча у альтернативних правих було багато ідеологічних предків в 20-м столітті, таких як націонал-соціалізм, Ку-клукс-клан і білий націоналізм, вони стали самостійною ідеологією з концепцією свого веб-сайту, Alternativeright.org, який був створений в 2008 році Річардом Б. Спенсером, звідси і термін. Спенсер і його послідовники вважають, що, оскільки Сполучені Штати були засновані білими, вони повинні бути тими, хто буде правити ними, тому що національні «кров і ґрунт» білі. Цю логіку можна застосувати до будь-якого народу, але у нас вже є ідеологія для цього – етнічний націоналізм.

Портрет альтрайта[ред.]

Альтрайт часто тусується зі стандартними фашистами, але вони з нього часто знущаються, оскільки розглядають як незрілого еджлорда, а не серйозну ідеологію. Інколи його можна побачити з консерваторами, де він погоджується з деякими з його принципів.

Він також є елітним хацкером і сидить на Форчані. В основному юзає /pol/, або дивиться на порно з трапами категорично нічого... е-е-е... дегенеративного на /b/, де також бере участь у терористичних трольських операціях, весь час сидячи з пикою smug_pepe.png.

Див. також[ред.]