Відмінності між версіями «QTV»

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: '''QTV''' — телеканал, що прославився своєю молодіжно-розважальною тематикою, один з перши...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''QTV''' телеканал, що прославився своєю молодіжно-розважальною тематикою, один з перших телеканалів, що ознайомлював дітей (і не тільки) з такими явищами, як аніме, комп'ютерні ігри, реслінг та інші на просторах українського телебачення.
+
[[Файл:QTV.jpg|міні|Невмирущий телик, по якому щоразу фігачили молотом.]]
 +
'''QTV''' — телеканал, що прославився своєю молодіжно-розважальною тематикою, один з перших телеканалів, що ознайомлював дітей (і не тільки) з такими явищами, як аніме, комп’ютерні ігри, реслінг та інші на просторах українського телебачення.
  
==Історія==
+
== Історія ==
Коли канал з'явився в 2008 році, як бізнес-проєкт СТБ, то мав цікаву назву «Куй-ТБ», але в Юрія Плаксюка з'явились асоції з «Хуй-ТБ», через що він звернувся до Національної Експертної Комісії із Питань Суспільної Моралі, бо на його думку назва була не сумісна з законом України про захист суспільної моралі та у 2010 році змінив назву на «QTV». До переназви канал був спрямований на доросло-підліткову аудиторію з «Реслінгом», «Катрусиним Кінозалом» «Гінеснею», та «Хлопців з нашого села». Але після змінення назви на більш знайоме «QTV», то змінилась і політика каналу на "дитячо-підлітнову" і більшість полюбило канал саме за це. Саме з того часу на канал прийшли такі серіали, як «Декстер», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Могутні рейнджери». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність», «Зоряний Шлях», один з перших QTV просував та ознайомлював молодь з аніме («Наруто», «Аватар», «Зошит/Записник Смерті» та багато інших), серед простих мультиків були «Робоцип», «Губка Боб Квадратні Штани» та «Футурама» (який боком Футурама, не питайте), «Кіт-пес», «Ліга Справедливості», «Злюки Бобри» та багато-багато інших. Оскільки канал був дуже мудро налаштований в плані часу, після 20:00, коли всі діти вже сплять (ахах, ні) транслюють передачі передачі для підлітків та дорослих, що позначені жовтим трикутником, що також може означати "'''ДИВИТИСЯ ТІЛЬКИ З ДОЗВОЛУ БАТЬКІВ'''". В такий час йшли Американський Татко (з нього всеодно вирізали певні сцени), Південний Парк, Сімпсони. Останніх показували тільки з 23 сезон, окрім однієї серії де була пародія на Януковича, всі розуміли, що на канал введуть санкції через неї, тому не показали, але коли Янек втік з країни, гріх було не показати. Також, через останніх багатьом не дозволяли дивитись канал взагалі. Початком смерті каналу часто вважають момент, коли реслінг забрали з ефірів. Але це були ще квіточки. 31 серпня 2015 року звична всім кувалда, що ґрамселила телевізор, змінилась на дурну літеру Q, оформленну під повітряну кульку і канал прямував в діру одитячування... З 2017 року канал офіційно змінив напрямок на глядачів до 12 років, але цього не сталось! У дитячого каналу ніхто не хотів купувати рекламу, тому під тиском рекламодавців канал змінив назву на "ОЦЕ" та почав просто крутити повтори тупих серіальчиків з різних інших каналів, вікова категорія каналу змінилась на 35+... Саме це вважають тією самою смертю QTV, що нею і є.
+
Коли канал з’явився в 2008 році, як бізнес-проєкт СТБ, то мав цікаву назву «Куй-ТБ», але в Юрія Плаксюка з’явились асоції з «Хуй-ТБ», через що він звернувся до Національної Експертної Комісії із Питань Суспільної Моралі, бо на його думку назва була не сумісна з законом України про захист суспільної моралі та у 2010 році змінив назву на «QTV». До переназви канал був спрямований на доросло-підліткову аудиторію з «Реслінгом», «Катрусиним Кінозалом» «Гінеснею», та «Хлопців з нашого села». Але після змінення назви на більш знайоме «QTV», то змінилась і політика каналу на «дитячо-підлітнову» і більшість полюбило канал саме за це. Саме з того часу на канал прийшли такі серіали, як «Декстер», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Могутні рейнджери». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність», «Зоряний Шлях», один з перших QTV просував та ознайомлював молодь з аніме («Наруто», «Аватар», «Зошит/Записник Смерті» та багато інших), серед простих мультиків були «Робоцип», «Губка Боб Квадратні Штани» та «Футурама» (який боком Футурама, не питайте), «Кіт-пес», «Ліга Справедливості», «Злюки Бобри» та багато-багато інших. Оскільки канал був дуже мудро налаштований в плані часу, після 20:00, коли всі діти вже сплять (ахах, ні) транслюють передачі передачі для підлітків та дорослих, що позначені жовтим трикутником, що також може означати «'''ДИВИТИСЯ ТІЛЬКИ З ДОЗВОЛУ БАТЬКІВ'''». В такий час йшли Американський Татко (з нього всеодно вирізали певні сцени), Південний Парк, Сімпсони. Останніх показували тільки з 23 сезон, окрім однієї серії де була пародія на Януковича, всі розуміли, що на канал введуть санкції через неї, тому не показали, але коли Янек втік з країни, гріх було не показати. Також, через останніх багатьом не дозволяли дивитись канал взагалі. Початком смерті каналу часто вважають момент, коли реслінг забрали з ефірів. Але це були ще квіточки. 31 серпня 2015 року звична всім кувалда, що ґрамселила телевізор, змінилась на дурну літеру Q, оформленну під повітряну кульку і канал прямував в діру одитячування… З 2017 року канал офіційно змінив напрямок на глядачів до 12 років, але цього не сталось! У дитячого каналу ніхто не хотів купувати рекламу, тому під тиском рекламодавців канал змінив назву на «ОЦЕ» та почав просто крутити повтори тупих серіальчиків з різних інших каналів, вікова категорія каналу змінилась на 35+Саме це вважають тією самою смертю QTV, що нею і є.
  
==Цікаво знати==
+
=== Логотипи ===
Саме дякуючи QTV ми маємо 60% геймерів та 80% анімешників ([https://uk.wikipedia.org/wiki/Повітря Джерело]).
+
Телеканал змінив 2 логотипи. Останній — 3-ий за рахунком. Всі ці логотипи розміщувалися, як і до припинення мовлення, в правому верхньому куті.
 +
<gallery>
 +
Куй-ТБ (плоский логотип).png|Перший логотип (з 1 вересня 2008 до 21 лютого 2010 року)
 +
1504667311207.png|
 +
1504667270415.png|
 +
QTV.png|Другий логотип (з 22 лютого 2010 до 30 серпня 2015 року)
 +
Кьютв2015.png|Остатний логотип (з 31 серпня 2015 до 31 серпня 2017 року)
 +
</gallery>
  
==Список аніме==
+
== Цікаво знати ==
 +
Саме дякуючи QTV ми маємо 60 % геймерів та 80 % анімешників ([https://uk.wikipedia.org/wiki/Повітря Джерело]).
 +
 
 +
== Список аніме ==
 
* [[D.Gray-man]]
 
* [[D.Gray-man]]
 
* [[One Piece]]
 
* [[One Piece]]
Рядок 42: Рядок 53:
 
* [[Хеллсінг]]
 
* [[Хеллсінг]]
  
==Список серіалів==
+
== Список серіалів ==
 
* [[Альф (телесеріал)|Альф]] ''(з 25.04.2011)''
 
* [[Альф (телесеріал)|Альф]] ''(з 25.04.2011)''
 
* [[Герої (телесеріал)|Герої]]
 
* [[Герої (телесеріал)|Герої]]
Рядок 52: Рядок 63:
 
* [[Могутні рейнджери]]
 
* [[Могутні рейнджери]]
  
==Список телепередач==
+
== Список телепередач ==
 
* Куй-Парад
 
* Куй-Парад
 
* Бебапедія
 
* Бебапедія
Рядок 74: Рядок 85:
 
* Ліга суперкарликів
 
* Ліга суперкарликів
 
* Шлях Реслера
 
* Шлях Реслера
 +
 +
== Куточок ностальгії ==
 +
{{Videogallery|cols=5|widths=200|align=left
 +
|youtube|NY0WZQFUe3s|Момент смерті телеканалу
 +
|youtube|p810qSETNZk|
 +
|youtube|7nCMIGpibaw|
 +
|youtube|O4P55kRUa7g|
 +
|youtube|aL-BYgg6ymc|
 +
}}

Версія за 23:32, 1 травня 2021

Невмирущий телик, по якому щоразу фігачили молотом.

QTV — телеканал, що прославився своєю молодіжно-розважальною тематикою, один з перших телеканалів, що ознайомлював дітей (і не тільки) з такими явищами, як аніме, комп’ютерні ігри, реслінг та інші на просторах українського телебачення.

Історія

Коли канал з’явився в 2008 році, як бізнес-проєкт СТБ, то мав цікаву назву «Куй-ТБ», але в Юрія Плаксюка з’явились асоції з «Хуй-ТБ», через що він звернувся до Національної Експертної Комісії із Питань Суспільної Моралі, бо на його думку назва була не сумісна з законом України про захист суспільної моралі та у 2010 році змінив назву на «QTV». До переназви канал був спрямований на доросло-підліткову аудиторію з «Реслінгом», «Катрусиним Кінозалом» «Гінеснею», та «Хлопців з нашого села». Але після змінення назви на більш знайоме «QTV», то змінилась і політика каналу на «дитячо-підлітнову» і більшість полюбило канал саме за це. Саме з того часу на канал прийшли такі серіали, як «Декстер», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Могутні рейнджери». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність», «Зоряний Шлях», один з перших QTV просував та ознайомлював молодь з аніме («Наруто», «Аватар», «Зошит/Записник Смерті» та багато інших), серед простих мультиків були «Робоцип», «Губка Боб Квадратні Штани» та «Футурама» (який боком Футурама, не питайте), «Кіт-пес», «Ліга Справедливості», «Злюки Бобри» та багато-багато інших. Оскільки канал був дуже мудро налаштований в плані часу, після 20:00, коли всі діти вже сплять (ахах, ні) транслюють передачі передачі для підлітків та дорослих, що позначені жовтим трикутником, що також може означати «ДИВИТИСЯ ТІЛЬКИ З ДОЗВОЛУ БАТЬКІВ». В такий час йшли Американський Татко (з нього всеодно вирізали певні сцени), Південний Парк, Сімпсони. Останніх показували тільки з 23 сезон, окрім однієї серії де була пародія на Януковича, всі розуміли, що на канал введуть санкції через неї, тому не показали, але коли Янек втік з країни, гріх було не показати. Також, через останніх багатьом не дозволяли дивитись канал взагалі. Початком смерті каналу часто вважають момент, коли реслінг забрали з ефірів. Але це були ще квіточки. 31 серпня 2015 року звична всім кувалда, що ґрамселила телевізор, змінилась на дурну літеру Q, оформленну під повітряну кульку і канал прямував в діру одитячування… З 2017 року канал офіційно змінив напрямок на глядачів до 12 років, але цього не сталось! У дитячого каналу ніхто не хотів купувати рекламу, тому під тиском рекламодавців канал змінив назву на «ОЦЕ» та почав просто крутити повтори тупих серіальчиків з різних інших каналів, вікова категорія каналу змінилась на 35+… Саме це вважають тією самою смертю QTV, що нею і є.

Логотипи

Телеканал змінив 2 логотипи. Останній — 3-ий за рахунком. Всі ці логотипи розміщувалися, як і до припинення мовлення, в правому верхньому куті.

Цікаво знати

Саме дякуючи QTV ми маємо 60 % геймерів та 80 % анімешників (Джерело).

Список аніме

Список серіалів

Список телепередач

 • Куй-Парад
 • Бебапедія
 • Куй-fiction
 • Куй-камера
 • Гіннесня
 • Хлопці з нашого села
 • Чоловіча правда
 • 1000 способів померти
 • Побачити все
 • Алло гараж!
 • Воїн усіх часів
 • WWE Raw
 • WWE SmackDown
 • WWE NXT
 • UFC
 • Ігроманія
 • Ігронавти (власне виробництво)
 • FAQ
 • Від гвинта!
 • Ліга суперкарликів
 • Шлях Реслера

Куточок ностальгії

(link) Момент смерті телеканалу
(link)
(link)
(link)
(link)